Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po dokupieniu nowego numeru utworzono nowe konto

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Po dokupieniu nowego numeru utworzono nowe konto

Witam,

 

Chciałem dokupić dodatkowy numer na abo. Poinformowano mnie, że oprócz 2x5zł rabatu za marketing i eFV mam zniżkę za kolejny numer 20zł. Niestety widzę, że zniżka się nie dolicza, bo ktoś zamiast dorzucić mi numer do dotychczasowego konta utworzył nowe. Teraz muszę przełączać konta, na szczęście bez dodatkowego przelogowywania się i rabat 20zł do nowego numeru się nie dolicza.

Czego mi nie dorzucili kolejnego numeru do konta tylko dostałem nowy numer konta?

Czego nie dolicza mi się rabat?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Po dokupieniu nowego numeru utworzono nowe konto

Widocznie ktoś podczas wprowadzania zamówienia wybrał omyłkowo nowe konto abonenckie. Zgłoś reklamację i chęć połączenia kont. Konta połączą i rabat będzie 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Po dokupieniu nowego numeru utworzono nowe konto

Widocznie ktoś podczas wprowadzania zamówienia wybrał omyłkowo nowe konto abonenckie. Zgłoś reklamację i chęć połączenia kont. Konta połączą i rabat będzie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Po dokupieniu nowego numeru utworzono nowe konto

A numery są na dwóch różnych kontach na portalu czy masz też różne faktury za oba numery?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Po dokupieniu nowego numeru utworzono nowe konto

Ten do kupiony jest na innym koncie 1.xxxxx niż 3 pozostałe stare numery.

Faktury jeszcze nie dostałem bo to sprawa z ostatnich 2 dni. Jednak widać, że na 3 numerach mam jedno rozliczenie i opłaty a po przelaczeniu mam osobne rozliczenie. Wczoraj dopiero jak dostałem umowę i zobaczyłem jak się to prezentuje w portalu to już wiem, że coś jest nie tak.

 

Ok spróbuję złożyć reklamację i zobaczę. Może to połączą


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Po dokupieniu nowego numeru utworzono nowe konto

Ok. Numer przeniesiony na stare konto. Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam