Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 38
  • 0

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

Dzięki wielkie 👍

rozumiem, że to przyjdzie na email, po zatwierdzeniu ?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 38
  • 0

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

o czymś takim pisałeś ?

(poniżej)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

Po akceptacji umowy powinieneś otrzymać oddzielnym mailem dedykowany regulamin.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 38
  • 0

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

Umowa zaakceptowana. Opiszę, co się będzie dalej działo.

Dzięki dla tych wszystkich, którzy pomogli, oraz tych co próbowali 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 38
  • 0

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

Wracam...;)

miałem opisać, co będzie się działo dalej...tylko nie wiem czy będzie dalej...

mam 2 tyg. na uprawomocnienie się umowy, ale chyba (jeszcze się zastanawiam) wycofam się.

Powód : okazało się, że 1 GB które miałem mieć...nie będzie możliwe. Najpierw 3 dni codziennych rozmów z Orange, że nie osiągam tej prędkości, oczywiście, ze strony Orange próba udowodnienia, że się nie znam i ble, ble...plus podesłali jakiś film na Youtube jak umieścić router aby dobrze działał (tak mnie to...jak ja miałem swój pierwszy router to większość z doradców jeszcze nawet sikać do nocnika nie umiała)...i tak to trwało.

Dziś, trafiłem na jakąś kumatą Panią - powiedziała, że tą prędkość, którą teraz mam (ok.620 MB) to max i więcej się nie da !!! na moje pytanie - "to po cholerę sprzedajecie taką ofertę ?! to jawne naciąganie klienta, i IMHO, nadaje się to, do zgłoszenia do Urzędu" usłyszałem...że Ona przeprasza, ale nie odpowiada za innych. 

Robią z człowieka idiotę. 

Przygotowuję email do działu reklamacji (choć już domyślam się odpowiedzi, np. że to do 1 GB a nie, że 1GB itp. choć sami piszą, że 90% powinno być osiągnięte)

Zastanawiam się też nad zgłoszeniem - celowego wprowadzenia w błąd klienta, tylko po to aby podpisał  umowę.

Reasumując - UWAŻAJCIE NA ORANGE !!! i domagajcie się tego co sami deklarują w umowie.

Mam czas do 23.08 jeśli nie dostanę przeprosin ze strony działu ds. przedłużania umów i jakieś rekompensaty idę do Playa/UPC

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

@mi-ro  dlaczego tylko masz osiągnąć max 600Mb/s?  Może u Ciebie jest inny standard instalacji? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

@mi-ro  aż zżera mnie ciekawość ile prędkości dadzą inni operatorzy, tym bardziej, że ograniczenie do 600Mb/sek może wynikać z wykorzystania sieci innego operatora😁


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 38
  • 0

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

Powiem tak...sam nie wiem, i totalnie tego nie rozumiem

download ok.600 (tak jak miałem od 2 lat) upload 300 (czyli max na "niby" 1 GB

Chciałbym aby podjechał monter, ale chcą 120 zł...a to przesada (tym bardziej, że Orange płaci ok. 30 zł ekipie) chciałem aby wzięli to na siebie...

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 38
  • 0

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka

Rozmawiałem z UPC (znam gościa, który robi to dla nich) 1GB nawet na miedziance, absolutnie możliwe.

Sąsiad (sprawdzałem na swoim laptopie) ma ok. 840 MB

 

___________

*  Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Przedłużenie umowy...i dziwna zniżka


@mi-ronapisał(-a)

...

download ok.600 (tak jak miałem od 2 lat) upload 300 (czyli max na "niby" 1 GB

...


A ja Ci i tak nie wierzę. Pokaż wyniki certyfikowanego speedtest. Opisz też samo przyłącze: do mieszkania wchodzi Ci światłowód czy inne medium? Jeśli światłowód, to czy masz odrębny ONT? Jaki?