Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

Niedługo kończy mi się umowa na Internet. Obecnie mam FB 3.0 i ONT - te urządzenia są normalnie wpisane w umowę. Chciałem przedłużyć umowę przez apkę, ale przy spisie urządzeń do nowej umowy jest tylko FB i nie ma już wyszczególnionego ONT. Czy przy przedłużeniu będę musiał oddać ONT? Czy lepiej w jakiś inny sposób przedłużyć umowę, aby to urządzenie zostało? 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

16 ODPOW. 16

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

Zamów rozmowę i konsultant ci przedstawi ofertę, możesz dogadać co i jak 😎

https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true&_ga=2.117501120.856817927.1685723711-1526892370.1...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym pomoże przy przedłużeniu umowy, dobierze odpowiednie ofertę.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

Cześć @OMT1 

Oprócz podanych wyżej opcji możesz też porozmawiać z doradcą na Orange czacie po zalogowaniu się do konta Mój Orange na stronie www.orange.pl .

Pozdrawiam  🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

@OMT1 

Skoro chcesz przedłużyć umowę to czemu miałbyś coś zwracać? Nie rozumiem pytania.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

@j131 Ponieważ na potwierdzeniu/podsumowaniu umowy jest wyszczególnione tylko 1 urządzenie a nie 2. Poprzednim razem można było wybrać ONT i na potwierdzeniu też to urządzenie było. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12997
  • 53377
  • 620

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

@OMT1  nawet jeśli nie było w umowie słowa o ONT to według mnie powinieneś go zwrócić. To element zestawu i jeśli był założony, to jest to odznaczone w systemach ( raz, technicznym, dwa- obsługowym) 

Nikt nie dał Ci urządzenia na zawsze. Wszystkie sprzęty są wypożyczane.

Powiem tak: jak się dopatrzą, to przyjdzie nota obciążeniowa i albo plac, albo zwracaj w ciągu dwóch tygodni. ONT kosztuje cos koło 400zl, więc jeśli nie zapłacisz lub nie zwrócisz.....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?


@OMT1napisał(-a)

...

Ponieważ na potwierdzeniu/podsumowaniu umowy jest wyszczególnione tylko 1 urządzenie a nie 2.

...


OK, to ma sens. Ale w takim razie upewnij się w BOK zanim cokolwiek zrobisz. Tu możemy wyrazić swoje zdanie, ale przecież nie jest ono wiążące dla nikogo. Wiadomo że SYSTEM operatora żyje własnym życiem i może nie ogarniać specyficznych sytuacji. IMHO nic by się nie stało gdybyś po prostu zgodził się na przedłużenie i nic nie oddawał, ale może być i tak że byłyby z tego kłopoty. Lepiej spytać w BOK zawczasu, zapisać odpowiedzi i dopiero wtedy decydować co (ewentualnie) zrobić. Tak z czystej ciekawości: po co chcesz zawierać umowę terminową? Warunki bezterminowej Ci nie odpowiadają?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

@j131 nie wiem gdzie jest umowa, a w aplikacji i na stronie nie mogę znaleźć żadnego dokumentu i nie wiem jakie warunki są po skończeniu umowy 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Przedłużanie umowy a ONT. Nie mam w spisie urzadzeń ONT. Będę musiał je oddać?

@OMT1 jakie masz warunki po zakończeniu umowy na czas nieokreślony, możesz uzyskać na infolinii lub czacie. Konsultant przekaże potrzebne informacje po wglądzie na Twoje konto/umowę.