Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wiadomościami MMS na iPhone X

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Brak mms iPhone X iOS 12

Ela!

Jane - rozumiem

dzieki za zaangażowanie i pomoc 😊

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@happy_arek, co prawda, gustuję w Samsungu, ale czy jesteś w stanie poszukać oficjalnego wsparcia u Apple? Mnie wsparcie producenckie bardzo pomagają, skoro nikt na forum nie ma innego pomysłu😀

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12


@Mejanapisał(-a)

Jane - rozumiem

dzieki za zaangażowanie i pomoc 😊


@Meja, jeżeli wsparcie pomogło, to podziel się wiedzą. Niech inni skorzystają, bo taka jest formuła wsparcia na forum, jak się powiedziało A....


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Brak mms iPhone X iOS 12

Niestety wszystkie proponowane metody nie pomogły, podziękowałam Eli jedynie za jej zaangażowanie w temat.

Jak uda mi sie rozwiązać problem - dam znać - zapewniam 😊

Z problemem borykam sie niestety od momentu podpisania umowy z orange 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Brak mms iPhone X iOS 12

Jeśli masz ios12 i nie masz ustawień apn/punktu dostępu, to zgodnie z info https://support.apple.com/pl-pl/HT201699 zgłoś sprawę do operatora.

Zaznacz by nie kierowali sprawy do ludzi od "sieci" a na drugą linię wsparcia technicznego. W razie problemów poproś kogoś z biura prasowego w social media np. rzecznika orange na fb czy Twitterze o pomoc.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Brak mms iPhone X iOS 12


@Mejanapisał(-a)

Niestety wszystkie proponowane metody nie pomogły, podziękowałam Eli jedynie za jej zaangażowanie w temat.

Jak uda mi sie rozwiązać problem - dam znać - zapewniam 😊

Z problemem borykam sie niestety od momentu podpisania umowy z orange 


Tego się spodziewałam, @Meja, po spojrzeniu na stronę, którą podał @Anonim - jak na tej stronie nie ma ustawień MMS, to mogło też ich nie być pod numerem 111. Dziwne to jest z Orange - są ustawienia Internet, Email, a nie ma MMS na ten model iPhone'a. Szkoda. W Plusie były te ustawienia - dlatego mogliście korzystać z usługi. Trzeba by pisać do Orange (jak pisze @Piotrekk85) i ponaglać ich - aby dali ustawienia MMS. Lub przejść z powrotem do Plusa.Emotikon: Smutny

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@Ela12, zgłoś jako pomysł😀


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

Generalnie problemem nie jest ze nie ma ustawień MMS Orange bo one są i to takie same jak pod androida. Problemem jest w iphone, że nie ma ich gdzie wpisać w ustawieniach bo nie ma w systemu APN dla MMS.


BE2A8D7F-BD55-4326-91CB-81385320780E.png

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10919
  • 64

Brak mms iPhone X iOS 12

Możesz spróbować wpisać w nazwie użytkownika i w haśle przy obu pozycjach (tj. Dane sieci komórkowej i Hotspot osobisty) internet? Dla iPhone te pozycje są poprawne, ale z taką nazwą użytkownika i hasła też ma działać. Może wtedy zaskoczą MMS-y? Ustawienie internetu dla MMS-ów ma znaczenie (chociaż jak pisałem wyżej, to co masz obecnie ustawione też jest poprawne). Następnie wyłączyć i włączyć standardowo urządzenie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

Niestety zmiana tych ustawień na internet internet nie pomogło 😞


B73F14B8-FBB5-4516-8AAC-9E21B02F65F5.png