Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wiadomościami MMS na iPhone X

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@happy_arek i @Meja, spróbujcie jeszcze tej metody, proponowanej przez Orange Screenshot_20190129-175211_Chrome.jpg

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

Mnie nurtuje jedno, kto w XXI wieku używa jeszcze MMS, przecież to przestarzała forma komunikacji, Apple uważa podobnie pewnie, jest FB czy są chmurki, można udostępniać wszystko, lepszej jakości i szybciej.

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@Anonim, z perspektywy Dziadka obstawiam, że istnieje szansa "wyeliminowania" MMS-ów wraz z wymarciem gatunku ludzi, którzy mają swój wkład w rozwój tej technologii 😋


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

To niech cię już nie nurtuje. Wyjaśnię ci. Mam taki charakter pracy, że zarówno ja jak i moi klienci potrzebują przesłać mi jakieś zdjęcie z realizacji w celach służbowych bez zagłębiania się w bliskość Facebooka, mesendzera czy innych portali społecznościowych. Nie wiem czy się orientujesz ale przesłanie wizytówki kontaktu również odbywa się przez MMS. Nie mam problemu gdy odbywa się to między iphonami bo te telefony komunikują się trochę inaczej i niepotrzebuja do tego MMS-ów. Ale nie wszyscy maja iphona. A pożarem jeżeli jest taka opcja w abonamencie to ma działać. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

Nie chce być złośliwy ale wydaje mi się ze to forum raczej jest w celach pomocy przy tego rodzaju problemach technicznych a nie wyrażania swoich opinii. W związku z tym jak nie mamy nic pomocnego do zakomunikowania to może właśnie trzeba pisać na FB.

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@happy_arekpełna zgoda, ale problem jest i od dość dawna, nie prędko zniknie, nie mam iPhone, preferuję Android, mniej upierdliwy i telefony tańsze, tu raczej pomocy nie znajdziesz, wsparcie Operatora by się przydało, Pomysł zrób to może się tym zajmą.

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@happy_arek, próbowałeś wg. mojej sugestii?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Brak mms iPhone X iOS 12

@Anonim, patrzyłam sobie na tej stronce, co podałeś, z ciekawości. Nie ma tam wyboru ustawień MMS dla Apple iPhone X. Jedyne co można zrobić, to spróbować wysłać SMS na numer 111 o treści:

mms apple iphone x

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@Ela12, nie wnikałem, ale zawsze to coś, aniżeli stać z boku i nie robić nic.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

wszystkie te opcje + 6-7 telefonów na infolinie już zaliczyłem i nic nie pomogło.