Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z siecią 5G

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Problem z siecią 5G

@ketrasaArturto że to takie udawane 5G, że nie działa na 3.6GHz i że nikt nie wie kiedy zacznie to ja doskonale wiem. Dlatego nie wymagam SA tylko NSA, zwłaszcza że nadajnik niby działa, telefon obsługuje...wygląda na sytuację z postów powyżej (w końcu Realme spoza dystrybucji Orange).

 

Nie mam jak raz pod ręką karty Plusa by sprawdzić. Doraźnie mam na myśli BTS Wrocław ul. Płużna 23 (Networks), ale nigdzie jeszcze (w różnych miejscach Wrocławia i okolic) nie miałem tego mitycznego 5G podłączonego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52752
  • 712

Problem z siecią 5G

@djluke ponieważ wspomniane, że telefon z poza dystrybucji Orange, to 5G na nim nie jest gwarantowane. Telefon z dystrybucji Orange gwarantuje poprawne działanie 5G.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Problem z siecią 5G

@ketrasaArturo tym też pomyślałem, dlatego stworzyłem pomysł i proszę innych o jego poparcie:

 

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Wsparcie-5G-dla-Realme-GT2-Pro/idi-p/312262


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52752
  • 712

Problem z siecią 5G

@djluke pomysł poparty.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Problem z siecią 5G

Zakup telefonu z dystrybucji Orange nie gwarantuje obsługi 5G. Mam S20 FE 5G z Orange, plan 60 5G, telefon ma w ustawieniach włączone 5G, jestem w zasięgu 5G, sprawdziłem czy ten telefon jest na liście wspieranych przez sieć 5G w Orange i jest a 5G jak nie było tak nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z siecią 5G

@araz  musisz aktywować 5G dla danej karty, choćby na czat 😎


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Problem z siecią 5G

Byłem w salonie Orange, sprawdzili że dla tej karty jest aktywne 5G. Mam jeszcze raz się tam udać?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13008
  • 53446
  • 621

Problem z siecią 5G

@araz Udaj się pod inne nadajniki i sprawdź ustawienia w telefonie

Anonim

Nie dotyczy

Problem z siecią 5G


@araznapisał(-a)

Byłem w salonie Orange, sprawdzili że dla tej karty jest aktywne 5G. Mam jeszcze raz się tam udać?

 


Jeśli ci się nie loguje do sieci 5G, to nie masz tego aktywnego w Orange, czat wystarczy,  sprawdzą czy działa 5G na karcie, masz w telefonie na 100% aktywne tryb 5G😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Problem z siecią 5G

Nie ma czym się ekscytować jak narazie. Co prawda nie o Orange napisze bo najbliższy nadajnik w Krakowie. Ale mam 20km od siebie nadajnik timobile. Tata ma telefon z 5G.wsadzilem tam pewnego razu kartę z pakietem 5g.i udałem się pod nadajnik. Prędkości w cudownym 5g: 150-190. W tym samym czasie korzystałem z 2giej karty na routerze mobilnym z agregacja. 2-3 pasma były agregowane i podobne prędkości. A po jakimś czasie u sb na wsi też też agregujac kilka pasm też mam nawet 200-210mb a parę razy nawet na 1 pasmie tyle szło. Więc póki co te 5g to ciekawostka. Co śmieszniejsze w tej miejscowości gdzie nadajnik to na lte ledwo dobija do 80-90mb w głębi miejscowości a ten nadajnik 5g jest tak bardziej oddalony tak z boku. A na wsi u mnie dużo wyższe prędkości niż w miasteczku po lte hah.