Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przychodzącymi SMS-ami po przeniesieniu numeru


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem po przeniesieniu numeru


peihaaa napisał(-a):
Dzwonilem dzis do orange i chcialem otwarcia zgloszenia to dzial techniczny powiedzial.ze mam zadzwonic do tmobile i prosic ich ze jak maja problem z dostarczeniem tych sms to zeby skontaktowali sie z nimi a jak spytalem.faceta z orange czeglmu on sie nie skontaktuje z nimi tzn orange z nimi to stwierdzil.ze to jest kontrolowane przez uke ich konwersacje pomiedzy sieciami i lepiej zeby to tmobile skontaktowalo sie z orange a nie na odwrot

 

Ech, @peihaaa to co ci odpowiadają przedstawicielie sieci nazywa  się SOA#1



Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

W pom dzownie do uke juz kiedys mi pomogli z play i jezeli to bedzie wina orange to napewno bede domagal sie rekompensaty

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem po przeniesieniu numeru

@peihaaa, wiesz, ja się na tych bazach klientów, oznaczeniach co, kto, skąd... wcale nie znam, ale tak mnie się zdaje że problem tkwi w tym że pierwotnie numer był w MobileViking (chyba, że pomyliłem operatorów) a jak przenosiłeś, to wskazywałeś że TMobile... i przez to esemesy się gubią pomiędzy serwerami... że faktyczne przyporządkowanie karty SIM jest inne niż wprowadzane do baz klientów... ale tak czy siak kwestia błędów komunikacyjnych międzyoperatorskich, więc zdecydowanie UKE powinien pomóc.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

Tak mobile viking i nie tmobile tylko orange. Przenosilem.numer z mobile viking do orange i w formularxu na stronie podawalem ze jest to mobile viking . Takze ja ze swojej strony podawalem wszystko dobrze widocznie ktos cos spartolil i.nie chce wziasc tego na siebie. Juz znalazlem.na stronie uke formularz zgloszeniowy i poszlo zgloszenie dodatkowo w pon wykonam telefon

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem po przeniesieniu numeru

Tylko na UKE poczekasz 14 dni..

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

Z orange i tmobile walcze juz prawie tydzien takze nie widze innej opcji. Na telefonach wisialem ponad godzine w orange i tyle samo w tmobile. Naprawde juz mam dosc nerwow a uke zrobi wszystko za mnie

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem po przeniesieniu numeru


peihaaa napisał(-a):
Tak mobile viking i nie tmobile tylko orange. Przenosilem.numer z mobile viking do orange i w formularxu na stronie podawalem ze jest to mobile viking . Takze ja ze swojej strony podawalem wszystko dobrze widocznie ktos cos spartolil i.nie chce wziasc tego na siebie. Juz znalazlem.na stronie uke formularz zgloszeniowy i poszlo zgloszenie dodatkowo w pon wykonam telefon

 

@peihaaa, oki, wplątałem tmobile, bo używałeś tej nazwy, ale uleciało mi że jako oznaczenie banku, a nie operatora telefonicznego... ale to nie wiele zmienia, chyba zgadzasz się ze mną, że dzięki UKE masz szansę na rozwiązanie problemu, skoro to już tyle trwa i operator Orange - Twój obecny dostawca usług, nie jest w stanie go usunąć.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Problem z przychodzącymi SMS-ami po przeniesieniu numeru

mam ten sam problem po przeniesieniu z play do orange, kody z mbanku mi nie dochodzą. jak się sprawa rozwiązała?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z przychodzącymi SMS-ami po przeniesieniu numeru

Zgłoś problem na bok http://orange.pl/kontakt