Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przychodzącymi SMS-ami po przeniesieniu numeru


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

Na ta chwile wyglada to tak

 

Orange:

Twierdza ze te sms nie dochodza do ich centrum a skoro nie dochodza a w tmobile widnieje jako wyslane to ich wina i kaza kontaktowac sie z nimi( u nich nie ma zadnych bledow było robione zgloszenie i 3 razy dzwonilem je otwierac twierdza ze wszystko ok z ich strony. 

 

Tmobile:

Opis wygląda na błędne przeniesienie numeru. W tej sytuacji zwykle winny jest operator, od którego numer przenoszono. Dział przenoszalności Orange powinien wystosować informację do tego operatora o poprawienie ustawień na numerze.

 

Mobile viking(poprzedni operator)

Twierdza ze ten numer juz jest w orange to tylko orange może cokolwiek ingerowac w ten numer

 

 

Czy jest jakis tutaj spec ktokolwiek kto mi pomoze? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem po przeniesieniu numeru


peihaaa napisał(-a):

Na ta chwile wyglada to tak

 

Orange:

Twierdza ze te sms nie dochodza do ich centrum a skoro nie dochodza a w tmobile widnieje jako wyslane to ich wina i kaza kontaktowac sie z nimi( u nich nie ma zadnych bledow było robione zgloszenie i 3 razy dzwonilem je otwierac twierdza ze wszystko ok z ich strony. 

 

Tmobile:

Opis wygląda na błędne przeniesienie numeru. W tej sytuacji zwykle winny jest operator, od którego numer przenoszono. Dział przenoszalności Orange powinien wystosować informację do tego operatora o poprawienie ustawień na numerze.

 

Mobile viking(poprzedni operator)

Twierdza ze ten numer juz jest w orange to tylko orange może cokolwiek ingerowac w ten numer

 

 

Czy jest jakis tutaj spec ktokolwiek kto mi pomoze? 


Czyli wygląda na to, że trafiłem z  tymi serwerami... niestety więcej nie jestem w stanie pomóc... musisz "drążyć" czyli ... reklamować błędy w świadczeniu usług, chyba jednak u obecnego dostawcy, nawet jeżeli technicznie problem jest w bazach Tmobile, czy też Viking... to muszą to wyjaśnić między operatorami... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem po przeniesieniu numeru

Moim zdaniem to Twój bank zawinił.
Banki korzystają z różnych bramek w zależności od sieci.
Jak przenosisz numer, trzeba go odświeżyć, aby poszło na właściwą bramkę w sieci której jesteś.
Rozwiązaniem zwykle jest na chwilę ustawienie innego numeru, a potem znowu na te stary.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

Bank nie ma nic do tego bo sms nie dochodza z zadnego numeru z tmobile

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem po przeniesieniu numeru

A kto jest operatorem macierzystym Twojego numeru? (to ten operator w którym numer zakupiono jako pierwszy nawet ileś lat temu)

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

Viking mobile

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem po przeniesieniu numeru

@peihaaa na stronie UKE znalazłem takie zdanie "W przypadku problemów związanych z przeniesieniem numerów, prosimy o kontakt z Centrum Informacji Konsumenckiej UKE." Na Twoim miejscu skorzystałbym ... 

infolinia CIK
22 330 4000

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem po przeniesieniu numeru

To ja bym jeszcze raz skontaktował się z Orange i poprosił o ponowne otwarcie zgłoszenia (zawsze masz do tego prawo).
To Orange powinien się kontaktować z T-Mobile/Mobile Viking przez działy związane MNP.
Poza tym niedawno była awaria platformy UKE przez którą przenoszone są numery, może tam powstał problwm.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

Dzwonilem dzis do orange i chcialem otwarcia zgloszenia to dzial techniczny powiedzial.ze mam zadzwonic do tmobile i prosic ich ze jak maja problem z dostarczeniem tych sms to zeby skontaktowali sie z nimi a jak spytalem.faceta z orange czeglmu on sie nie skontaktuje z nimi tzn orange z nimi to stwierdzil.ze to jest kontrolowane przez uke ich konwersacje pomiedzy sieciami i lepiej zeby to tmobile skontaktowalo sie z orange a nie na odwrot

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Problem po przeniesieniu numeru

Jak do pon sie nic nie wyjasni to skorzystam z tego numeru wielkie dzieki za namiary