Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

@Piotrekk85 w takim razie zostałem wprowadzony w błąd na infolinii, jak już wspomniałem zadzwonię czy zarejestrowali wypowiedzenie i się dowiem co dalej jak nie będzie po mojej myśli do przeniosę numery do konkurencji i po problemie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Mam nadzieję, że masz zapas czasu na ew. wycofanie wypowiedzenia.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

wysłałem miesiąc przed końcem umowy, a zawsze w trakcie tego czasu mogę przecież zrobić zlecenie przeniesienia do innej sieci po końcu okresu zobowiązania


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Trochę to wątpliwe pod kątem kodeksu cywilnego. Wypowiedzenie - to rozwiązanie umowy (utrata numeru). Do przeniesienia numer musi być aktywny. By nie ponosić podwójnych opłat musisz zachować wypowiedzenie przy przeniesieniu.

 

Mam nadzieję, że nic się nie stanie, ale przeczuwam jakiś straszny @#%&$.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

informacyjnie: do opisywanej pierwszej próby przeniesienia do NJU, nie było opcji wyboru przeniesienie z końcem okresu zobowiązania od razu to:12.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Dzwonilem do BOK z pytaniem o przeniesienie numeru z OL do oferty na karte. Dopiero na wiosne cos ma sie zmienic. Ale nie wszyscy konsultanci to potwierdzaja jednoznacznie.

Wiekszisc po prostu uwaza, ze sie da przeniesc. Nieliczni wiedza o pracach nad mozliwoscia przeniesieniem na karte po zakonczeniu OL.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Migracja Orange i nju to nie proces MNP bo operator (dostawca usług) jest ten sam. To już tylko zlecenie zwane zmianą marki. Orange może robić co chce.