Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Dla klientów indywidualnych tak. A czy mówiłaś w salonie, że masz numer na firmę?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 1

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Sama nie wiem ale pani wchodziła na moje konto to chyba widziała


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 1

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Ok dzięki za zainteresowanie , i tak wychodzi na to że muszę to załatwić w salonie tylko mam nadzieję że okres do końca umowy nie będzie za krótki:-(


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

A jaki masz dokładnie koniec umowy i jaki masz okres rozliczeniowy w Orange?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 1

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

12 grudnia i 12 każdego miesiąca


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Okres wypowiedzenia to jeden pełen okres rozliczeniowy, czyli jeśli złożysz teraz wypowiedzenie, to czeka Cię jeszcze jeden miesiąc i umowa zakończy się 12. stycznia


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 1

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Tak też myślałam 

          Dzięki


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 1

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Witam serdecznie, zapomniałam o tym poście.Może ktoś  będzie miał podobny problem  .Okazuje się że można było załatwić to przez kontakt telefoniczne , tyle że nie każdy kto ma dyżur telefoniczny ma takie same uprawnienia .Po kolejnej wizycie w salonie( około 2 tygodni od złożenia w salonie unieważnienia wypowiedzenia umowy , przypomnę że po wypowiedzeniu umowy listownie zostało mi przypisana likwidacja numeru - czego nie chciałam ). Zostałam poinformowana że nic na moim zleceniu się nie zmieniło czyli że nadal  mój numer po skończeniu umowy zostanie wyłączony .Podała mi numer na infolińję czy bramkę ebok , żeby jeszcze spróbować telefoniczne coś się dowiedzieć. No i po połączeniu odebrał pan który załatwił wszystko  tzn.najpierw odznaczył że wypowiedzenie umowy zostało anulowane a następnie przeniósł mi numer z abonamentu firmowego na kartę  Orange yes , tak jak chciałam od początku, Z  dniem  zakończenia umowy  ...nie było przesunięcia o jeden miesiąc. Więc można taką sprawę załatwić przez telefon tylko zależy na kogo się trafi.

  POZDRAWIAM WSZYSTKICH 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Czyli jak to w końcu jest kończy się umowa Orange love (internet, tv, voip, 3xkom), miesiąc wcześniej składam wypowiedzenie w salonie i proszę o przeniesienie 3xkom. do oferty na kartę. Przeniosą czy nie, czy trzeba zabierać numery do innej sieci?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

@marko25 Jeżeli chcesz zrezygnować z Orange Love, to możesz numery zatrzymać w Orange przechodząc na przykład na plan mobilny. Na ofertę na kartę jeszcze nie da się przejść. Ja w swoim przypadku przeniosłem numery do konkurencji po zakończeniu umowy, a następnie wróciłem do Orange na kartę.