Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

chciałem do nju na abo, ale chyba też nie można?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

@marko25 oferta NJU to trochę inna sprawa, może być potraktowane jako konkurencja. To marka Orange, ale na innej platformie. Nie sprawdzałem tego. Wniosek do NJU można złożyć przez stronę i sprawdzić, czy przejdzie.

https://www.njumobile.pl/oferta/przenies-numer-do-nju

 

Dodam jeszcze, że powyższe rozwiązanie dotyczyło oferty dla firm w tym temacie, więc tam pewnie inne rozwiązanie zostało zastosowane. W ofercie indywidualnej obecnie nadal nie można przenieść numeru do oferty na kartę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

z informacji jakie uzyskałem przed chwilą na infolinii nie ma problemu z przeniesieniem numeru do oferty na kartę po zakończeniu umowy Orange Love. Trzeba tylko w wypowiedzeniu zawrzeć taką prośbę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

@marko25 czyli zgodnie z AMA zadziało się pozytywnie po zakończeniu umowy. Jakoś po cichu zostało to wdrożone Emotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

czy zadziałało będę pewny 5 lutego, dzisiaj wysyłam wypowiedzenie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

@marko25 oczywiście poinformuj, jak sprawa została załatwiona. Ja już nie mam OL i nie planuję, więc będzie trudno sprawdzić Emotikon: Mrugający


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 1

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Moim zdaniem przeniosą , jeśli najpierw nie pogmatwają sprawy i nie zrobią jak u mnie numer do likwidacji .Najlepiej zgłosić się do salonu żeby dokładnie przedstawić sprawę że chce się numer przenieść na kartę a nie zlikwidować .U mnie na szczęście udało się zrobić jak chciałam ale trochę strachu było że mi wyłączą numer.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

wypowiedzenie poszło z wyraźną prośbą o przeniesienie numerów na kartę, teraz muszę czekać, ale wcześniej będę dzwonił czy zarejestrowali wypowiedzenie w systemie, żeby móc w razie czego reagować lub zabierać numery do innej sieci


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

@ketrasaArturpróbowałem zrobić dzisiaj zlecenie przeniesienia do NJU, ale wyskoczyło od razu, że mogę to zrobić w ostatnim miesiącu umowy czyli po 5 stycznia, pomimo prośby w wypowiedzeniu o przeniesienie na kartę i tak spróbuję wcześniej przenieść do nju na abo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z przejściem z abonamentu na kartę Orange

Pierwsza sprawa czy dobrze złożyłeś wypowiedzenie. Po Twoim wpisie widać, że nie do końca znasz ofertę co masz. W Love jest zawsze tylko jedna komórka. Pozostałe numery muszą mieć oddzielne umowy.

Migracji z love do prepaida na dziś nie ma. Numer będzie wyłączony. Jest to robiono wyjątkowo i tylko w trybie reklamacji.

Numery ze zwykłych abonamentów może przeniosą, ale powinno być to zlecone w salonie.