Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kartą


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z kartą

Witam, mam problem z kartą, co kilka min brakuje zasiegu, korzystam z dualsima, druga karta ma zasięg ciągle, z kartą nr 1 czyli orange, od kilku dni mam ciagle problem, mam zasięg włoze tel do kieszeni, wyjmuję i zasięgu brak, a potem sms przychodzi ze 'ktos dzwonil...' 

W jaki sposób mogę sie starać o bezpłatną wymianę karty? Bo o czymś takim jest napisane w orange, lecz nic nie pisze, w jaki sposob orange stwierdza ze karta jest uszkodzona 🙂

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z kartą

Niestety testery kart sim są rzadkością w salonach. Ocena należy do pracownika salonu w zależności od typu salonu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem z kartą

Na pewno SIM jest uszkodzona ? Przekładałeś ją do innego telefonu, ew. zamieniałeś sloty w swoim ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z kartą

Kiedyś byłem sprawdzić błedy na karcie, w jednym salonie panie stawiały oczy jakbym im groził 😄

W następnym panie już były zaznajomione z tematem i miały taką możliwość, niestety ten salon jest już zamknięty... Rozumiem że trzeba iść do salonu i liczyć na szczęście? 

Sprawdzałem i zawsze ta z orange miala problem z zasięgiem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z kartą

Sprawdzałem i zawsze ta z orange miala problem z zasięgiem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem z kartą


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z kartą

W jaki sposób samemu wymienić? 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z kartą

Niby nic trudnego, ale jesli cos pójdzie nie tak, będę kilka dni bez karty, czyli bez telefonu, na to niestety nie mogę sobie pozwolić, z drugiej strony, dlaczego miałbym płacić za coś, co powinno być wymienione na koszt orange? Pójdę do salonu, co chciałem się dowiedzieć, już się dowiedziałem wiem już na czym stoję, Dziekuje za podpowiedzi, Pozdrawiam