Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Głuchy telefon


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Głuchy telefon

Witajcie, nie bardzo wiem, którym dziale zgłosić mój problem, więc w razie czego proszę o przeniesienie.

 

Od kilku miesięcy na domowy telefon stacjonarny dzwoni głuchy telefon. Po odebraniu, po kilku chwilach się rozłącza. Nic nie mówi, nic nie słychać, głucha cisza. Czasem zdarzy się to nawet kilka razy dziennie, czasem jest spokój przez kilka tygodni. Niestety posiadam telefon bez wyświetlacza numeru. Jak myślicie, czy to jakiś idiota się wygłupia, a jeśli tak to jak temu zaradzić, czy może gdzieś na kablach jest jakieś spięcie, czy awaria?

Z góry dzięki za pomoc!

8 ODPOW. 8

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Głuchy telefon

Ktoś może sobie żarty robi lub możliwe że to naciągacze.

Anonim

Nie dotyczy

Głuchy telefon

Jest na to pewien być może sposób - takie głuche telefony są zawyczaj wykonywane z numerów zastrzeżonych. Wejdź na Mój Orange i w ustawieniach włącz sobie blokadę połączeń z numerów zastrzeżonych - ja tak zrobiłem u rodziców i mają święty spokój.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Głuchy telefon

Włączyć to mogę tylko wysyłając SMS, a jak ze stacjonarnego wysłać SMS? 😄 Trzeba dzwonić do BOK-u? Kiedyś słyszałem coś o przekierowywaniu połączeń ze stacjonarnego na komórkowy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Głuchy telefon

Chodzi o Orange On-Line na stronie. Zarejestrować się musisz.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Głuchy telefon

Mam ten sam problem. Gdzie na stronie orange mozna to zablokować? Bo widze na stronie taką możliwość jedynie dla tel. komórkowych, a mi wydzwania anonim na tel. stacjonarny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Głuchy telefon

Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt
Zablokować można jedynie połączenia z numerów zastrzeżonych/anonimowych (a nie głuche).

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Głuchy telefon

Mogę podpowiedzieć że można zmienić numer telefonu stacjonarnego co wiąże się z opłatą.Ja tak zrobiłem ponieważ mój numer poprzedni widniał w książce telefonicznej.Zlecenie załatwia się przez BOK


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

Głuchy telefon


locha napisał:

Gdzie na stronie orange mozna to zablokować? Bo widze na stronie taką możliwość jedynie dla tel. komórkowych, a mi wydzwania anonim na tel. stacjonarny.


Ja sam to kiedyś zleciłem z poziomu portalu «Mój Orange» (oczywiście na koncie związanym z tel. stacjonarnym). Teraz, po zmianach wprowadzonych na portalu, można to zrobić z poziomu ekranu Podsumowanie:

Zarządzaj → Pakiety i ustawienia → Ustawienia → Blokada Połączeń Anonimowych → Zarządzaj
(pamiętając o tym, że wcześniej trzeba mieć aktywną usługę Prezentacja Numeru):
Blokada Połączeń AnonimowychBlokada Połączeń Anonimowych