Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem LTE w tel


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Witam. Od 2 mc-y posiadam tel w Orange na abonament Huawei p8 lite Przez pierwsze 3 mce mam mieć int LTE bez limitu.
Noi tu jest problem tego internetu nie mam prędkość jest na poziomie 600k/s. Oczywiście pełny zasięg LTE jest. Zgłaszałem to do boku z pięć razy ale to jak grochem o ścianę tylko przyjmują zgłoszenia i na tym sprawa się kończy. Juz była karta sim resetowana, wgrywanie nowe ustawienia itd. Na karcie żony internet chodzi ładnie 3- 4 mb/s a karta z virgin mobile. Juz nie wiem co jeszce moge zrobić. Jestem nowym abonentem a już mam chęć zmienić sieć.
Aha dodam że podstawowy pakiet 1gb chodzi ladnie
Poradzcie coś
21 ODPOW. 21

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z internetem LTE w tel

sprawdź co pokazuje mapa: http://zasieg.orange.pl/?ticaid=617b43  a zastrzezenia do jakości zgłoś na BOK np. przez "Mój Orange" z telefonu - w aplikacji jest ikona do darmowego połączenia z konsultantem.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Nie mogę włączyć mapki nie mam jakiejś wtyczki pewnie flasha ale w
bok-u sprawdzali czy jest zasięg LTE w mojej okolicy i jest bardzo dobry
Jak bym słyszał konsultanta Orange. Chyba nie czytalas posta dokładnie.
Ile razy mam jeszcze dzwonić tam już dwie następne sprawy są w toku tylko zanim oni się odezwą to prędzej minie mi te 3 mce darmowego LTE i tyle z tego skorzystam

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem LTE w tel

A ile wykorzystałeś już GB łącznie w okresie rozliczeniowym?
Może masz lejek techniczny za przeciążenie sieci?
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-blokuje-heavy-userow,2,3,36349.html

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Problem w tym że nic nie wykorzystałem. Mam podstawowy pakiet 1 GB po wykorzystaniu którego przechodzi mi na nielimitowany LTE tylko że tego LTE nie mam wogole. Po wyczerpaniu tego podstawowego 1 GB włącza się lejek 600 k/s

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem LTE w tel

A włączyłeś usługę Nie Chcę Schodków?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Próbowałem na wł i wył nic to nie dało. W boku też powiedzieli że to nie ma wpływu

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem LTE w tel

Jak masz włączoną usługę Nie chcę schodków, to nie będziesz miał LTE na wakacje.
To polega na tym, że masz "pierwszy schodek" czyli 1 GB. Potem wyzerowane 2 schodki płatne (2x 1GB) i potem za darmo LTE bez limitu. Z tym, że jeśli w okresie rozliczeniowym masz lejek - to zdjęcie "nie chce schodków" nie zdejmuje lejka. Działa dopiero od nowego cyklu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Aktualnie tą usługę mam wyłączoną,chociaż miałem ją włączoną wcześniej. Konsultantka mi zablokowała bo nie chciałem dodatkowych opłat.
Druga sprawa to jak już mówiłem wcześniej ta usługa nie ma wpływu na LTE bez limitu. Tak mi powiedzieli w bok u
Trzecia sprawa. Konsultant z pomocy technicznej przyznał że faktycznie maja jakiś problem i zaproponował mi 20 zł mniej do abonamentu. Teraz jakoś tydzień już mija i dalej internetu nie ma. Coś mi się zdaje że sobie jeszcze poczekam aż wkoncu minie te 3 miesiące darmowego LTE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Problem z internetem LTE w tel


pawelk83 napisał(-a):
Aktualnie tą usługę mam wyłączoną,chociaż miałem ją włączoną wcześniej. Konsultantka mi zablokowała bo nie chciałem dodatkowych opłat.
Druga sprawa to jak już mówiłem wcześniej ta usługa nie ma wpływu na LTE bez limitu. Tak mi powiedzieli w bok u
Trzecia sprawa. Konsultant z pomocy technicznej przyznał że faktycznie maja jakiś problem i zaproponował mi 20 zł mniej do abonamentu. Teraz jakoś tydzień już mija i dalej internetu nie ma. Coś mi się zdaje że sobie jeszcze poczekam aż wkoncu minie te 3 miesiące darmowego LTE

I co odpowiedziałeś na ofertę obniżenia abonamentu? Skoro konsultant coś takiego zaproponował wygląda na to że akurat w Twojej lokalizacji jest problem z nadajnikiem w częstotliwości LTE.