Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem LTE w tel


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Jakie masz prędkośc w tym momencie będą w zasięgu LTE? W każdym miejscu jest tak samo czy tylko w jednym konkretnym? Inny z Orange mają podobnie?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Zgodziłem się. Dobra i taka rekompensata chociaż wolałbym mieć ten internet.
Nie wiem czy jest problem z nadajnikiem ale lte łapie może nie cały czas a często jest i to pełny zasięg.
Dziś zrobiłem powrót do ustawień fabrycznych tel. bo wgrywalem androida 6.0 noi prędkość wskakuje często na 1 - 1.3 mb/s ale takie prędkości już miałem wcześniej.
Dodam że na początku miałem prędkości 7 - 10 mb/s tylko to chyba było na tym podstawowym pakiecie 1 GB

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Wszędzie mam takie same prędkości 1.3 mb/s to max. W poprzednim androidzie 5.0.1 miałem taką opcję że pokazywalo mi prędkość sieci. Gdy pobieralem jakiś większy plik to prędkość oscylowala na 1.2 - 1.3 mb/s i nic więcej

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Z prędkością to różnie bywa i często może się zmieniać. Ja bym jeszcze spróbował (jeśli masz inaczej) zmienić domyślny puknt dostępowy z internetipv6 na internet i sprawdzić czy coś się zmieni. Jeśli domyślny APN to internet to oczywiście propozycja nieaktualna.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Apn mam ustawione na internet
Protokół Apn ustawione jest ipv4

Zmieniłem apn z internet na internetipv6
A protokół apn na ipv6
Dalej bez zmian prędkość 1mb/s
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem LTE w tel

A może problem jest o wiele bardziej prostszy. Ustaw sobie tryb pracy telefonu tylko na LTE. Może to pomoże. Być może telefon "wyłapuje" lepszą moc innego pasma i Cię automatycznie przełącza na 3G lub 2G. Pozdrawiam.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Nie da się tylko na lte
Może być 2G, 3G, 2G/3G i LTE/3G/2G

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Dostałem SMS od Orange, że po ich stronie jest wszystko ok

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Problem z internetem LTE w tel

Cześć! Piszesz, że karta była resetowana - co masz na myśli? Bo w tej sytuacji sugerowałbym wymianę karty. Rozumiem, że karta żony była sprawdzana w Twoim Huawei? Sprawdzałeś swoją kartę w innym telefonie? huawei p8 lite może być dwusimowy czy Twój taki też jest? Jeśli tak to sprawdź czy nie ma podziału na kartę 2g/3g oraz osobno lte, albo jakieś inne zestawienia. Daj znać co i jak 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem LTE w tel

Karta była resetowana przez konsultanke Orange. Musiałem wyłączyć tel. Na 15 min a konsultantka wprowadziła na nowo ustawienia. Tel mam na 2 karty sim ale kartę mam włozoną dobrze.
Internet chodzi ładnie filmiki się tylko czasami przycinaja ale podczas pobierania pliku prędkość to tylko 1mb.
Wydaje mi się że to trochę mało jak na sieć lte