Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange Darmowe Wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 41
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

Łączy się z wifi ale pokazuje brak dostępu do internetu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z Orange Darmowe Wifi

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

@Darkus 

moje doświadczenie mówi, że w sytuacji gdy telefon widzi w dostępnych punktach WiFi "darmowe orange" to wybraniu takiego punktu trzeba się jeszcze zalogować z podaniem ustalonych dla użytkownika danych - login i hasło, w przeglądarce z telefonu - ja z androida loguję się w Chrome. Tak więc, trzeba też aktywować Darmowe  Orange WiFi na swoim koncie - opis na stronie Orange   gdzie  można aktywować konto zarówno dla usług mobilnych  jak i stacjonarnych - oczywiście usług od Orange.

 

Update.  @Darkus  sprawdziłeś, masz aktywowaną usługę "darmowe orange WiFi"?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange Darmowe Wifi

Może użytkownik zablokował możliwość korzystania z darmowego Orange wifi.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange Darmowe Wifi

ps. Aby korzystać z Darmowego Orange WiFi, wystarczy być Klientem Orange:

  • być abonentem Orange (telefonu komórkowego, Internetu mobilnego lub Internetu stacjonarnego)
  • mieć usługę z modemem Livebox, Livebox 2.0, Livebox 3.0, FunBox, FunBox 2.0
  • nie zalegać z rachunkami
  • aktywować Darmowe Orange WiFi na swoim koncie, na portalu lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z Orange Darmowe Wifi

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

@Darkus 

moje doświadczenie mówi, że w sytuacji gdy telefon widzi w dostępnych punktach WiFi "darmowe orange" to wybraniu takiego punktu trzeba się jeszcze zalogować z podaniem ustalonych dla użytkownika danych - login i hasło, w przeglądarce z telefonu - ja z androida loguję się w Chrome. Tak więc, trzeba też aktywować Darmowe  Orange WiFi na swoim koncie - opis na stronie Orange   gdzie  można aktywować konto zarówno dla usług mobilnych  jak i stacjonarnych - oczywiście usług od Orange.

 

Update.  @Darkus  sprawdziłeś, masz aktywowaną usługę "darmowe orange WiFi"?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z Orange Darmowe Wifi

@Darkus
trochę odgrzeję tego kotleta, bo chciałbym Cię zachęcić do oznaczenia posta za pomocą opcji │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć. Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

Każdy link który ludzie podali na forum żeby zobaczyć jak to zrobić jest nieaktualny i wyskakuje błąd 404 "nie odnaleziono" 😕 potrafi ktoś samemu opisać jak to zrobić?

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z Orange Darmowe Wifi

@Rus
będziemy wyjaśniać, dlaczego te wszystkie linki nie działają Smutny robot...

Tymczasem powinieneś móc aktywować tę usługę np. z konta usługi mobilnej (na ekranie Pakiety i ustawienia):
Aktywacja Darmowego Orange WiFiAktywacja Darmowego Orange WiFi


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

Witam czy s przypadku posiadania tylko usługi mobilnej aktywacja darmowego Orange wiglfi jest możliwa po wystawieniu pierszej faktury czy można to zrobić wcześniej ponieważ od samego początku mam problem z aktywacją usługi. Nie mogę jej aktywować na koncie bo nie mam jej do wyboru. Linki nie działają do aktywacji a ciągle otrzymuje sms ze usługa nie jest dostępna w moim planie taryfowym a jest to nowy plan standardowy. Pisałem też mail do pomocy technicznej na fun.spot@orange.com 29.09.2017 ale jeszcze nie mam żadnej ododpowied. Mam tylko u Was tylko numer komórkowy. Pozdrawiam

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Orange Darmowe Wifi

Pobierze aplikację mobilną na telefon. Tam można ją aktywować w przypadku samej komórki. Fakt opłacenia faktury nie ma wpływu (nie możesz mieć blokady windykacyjnej).
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange Darmowe Wifi

@Luki2To ze linki nie dzialaja to już problem po stronie Orange masz tu info https://tech.wp.pl/masz-telefon-w-orange-masz-darmowe-wi-fi-w-calej-polsce-6034834556839041a