Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość internetu Lte w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Prędkość internetu Lte w telefonie

Witam,

Czy prędkość internetu mobilnego Lte w Orange rzędu ok 1mb/s to coś normalnego? Przeniosłem dzisiaj numer i już żałuję, przecież tego w ogóle się używać nie da nawet przeglądając strony, a nie mówię już o oglądaniu jakichkolwiek filmów.

Zasięg pełen, a internet praktycznie nie działa. Mam pakiet 15gb.

Screenshot_20190725-183255.jpg

Screenshot_20190725-182410.jpg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość internetu Lte w telefonie

Być może nadajnik LTE przeciążony, ja korzystam z LTE w różnych lokalizacjach i tak wolno bardzo rzadko mam, ba to chyba u ciebie mega wolno, na 3G wyciągam więcej, może usterka na nadajniku, zgłoszenie poprzez czat zrób.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość internetu Lte w telefonie

Kreski zasięgu nie są wiarygodne. Pobierz jakaś aplikację co wyraża sygnał liczbowo.
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość internetu Lte w telefonie

Być może nadajnik LTE przeciążony, ja korzystam z LTE w różnych lokalizacjach i tak wolno bardzo rzadko mam, ba to chyba u ciebie mega wolno, na 3G wyciągam więcej, może usterka na nadajniku, zgłoszenie poprzez czat zrób.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Prędkość internetu Lte w telefonie

Piotrek, 

Takie mam wskazanie w RF Benchmark. Mieszkam w centrum miasta, dodam, że rano prędkość była dużo wyższa. IMG_20190725_194851.jpg

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Prędkość internetu Lte w telefonie

Dodam jeszcze, że w miarę I'm wartość jest wyższa (ok - 80dbm) dalej noc się nie zmienia. Na 3G jest w ogóle tragedia-moc sygnału - 76dbm,a download 0,1mb/s


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość internetu Lte w telefonie

A nie masz lejka?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Prędkość internetu Lte w telefonie

Nie mam, dzisiaj rano przed godz. 8 prędkość w tym samym miejscu co wczoraj 20mb/s. Sprawdzę, co będzie działo się w godzinach popołudniowych - myślę, że jest temu winne przeciążenie sieci.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Prędkość internetu Lte w telefonie

Ja za to muszę pochwalić działanie Orange w mojej okolicy. Wcześniej miałem prędkość LTE na poziomie 40-50 Mbit/s, a teraz mam 80-90 Mbit/s. W niektórych miejscach jest nawet dwa razy tyle. tempFileForShare_20190726-134311.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Prędkość internetu Lte w telefonie

Zrobiłem dzisiaj zgłoszenie i dostałem odpowiedź:

Potwierdzamy występowanie zgłoszonych utrudnień w korzystaniu z LTE w podanej lokalizacji ze względu na przeciążenie stacji. Na chwilę obecną brak możliwości zwiększenia pojemności sielic LTE w tej okolicy. Dokładamy starań by jak najwięcej naszych klientów mogło bez przeszkód korzystać z usług Orange. Przepraszamy za niedogodności.

 

I wszystko w tym temacie, korzystać z internetu praktycznie się nie da, dzisiaj prędkość również w granicach 0,5-1mb/s i zapewne tak zostanie.