Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

Temat przeniesiony z Sieć i dostępność usług do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam!

 

Mam pytanie dotyczące usługi Ekstra Sygnał w Orange. Czy usługa nadal jest dostępna?

Usługę można wyszukać jedynie via Google.

http://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4003070604,title,Ekstra-Sygnal,article.html?searchedElementTy...

 

Chodzi o Femtokomórkę od Orange, która nadaje w 3G (2100 MHz jak dobrze pamiętam).

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

Usługa jest dostępna. Dla Klienta indywidualnego można zamówić tylko w salonie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

W sumie ciekawe czy w dobie VoWiFi oni wykorzystują to nadal 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

Jeżeli regulamin nie ujmuje zakończenia świadczenia usługi, nadal taka obowiązuje. Kwestia złożenia zamówienia 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

@Pathfinder zadzwoń na 801234567


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

Z ciekawostek, to u siebie w mieście zobaczyłem w nazwie sieci Orange Ekstra Sygnał 🙂 Urządzenia działają, ale czy oferta jest jeszcze dostępna - nie mam pojęcia.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

Usługa jest dostępna. Dla Klienta indywidualnego można zamówić tylko w salonie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

@mabud73, czasem tego nie widać, praktycznie nigdy, a usługa może nie być dostępna.

 

@Misiek62, dzięki, zadzwonię i popytam. 🙂 Ciekawe czy w ogóle zainstalują to na łączu mobilnym. Kabli tutaj nie uświadczysz.

 

@benny_b, nie każdy używa WiFi Calling. Dokupi nie będzie klasycznych telefonów z tą usługą dopóty będzie potrzebna usługa jak w temacie.

 

@BORAX, ostatnio byłem w kinie na Targówku i tam też pojawiło się na wyświetlaczu przy nazwie sieci Ekstra Sygnał Orange.

 

@Wojcieszko, ha! W salonach nie wiedzą nawet co to jest.Emotikon: Język Dobrze wiedzieć. Rozumiem, że klient indywidualny to nadal tylko opcja na 2 lata i ponad 400 zł aktywacja?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

@Pathfinder  to ciekawe, że w salonie nic nie wiedzą... bo wiesz, skoro @Wojcieszko  pracuje w Orange, to wydawało się mnie, że jego informacja jest "sprawdzona"... Cóż, może pytałeś w salonie "partnerskim", masz gdzieś w zasięgu "firmowy"? 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

@Misiek62, nie dziwię się. U nas nawet firmowe mają mniejszą wiedzę ode mnie 😉 Mam kilku konsultantów na linii, których doinformowuję 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

@mabud73  wiem, zdaję sobie sprawę. Nie oszukujmy się, wiemy że nawet niektórzy konsultanci na BOK, czy też czacie wiedzą mniej niż bardziej zaawansowany klient. Mało to było postów, że wprowadzają w błąd, że obiecują coś czego nie powinni, bo danemu klientowi nie przysługuje itp.