Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polaczenia ktorych nie wykonałem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Najgorsze to to że zbierają mi moje minuty z pakietu. A wiadomo że po przekroczeniu trzeba za każde połączenie płacić.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Polaczenia ktorych nie wykonałem

A możesz wkleić odpowiedź bez danych osobowych?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Polaczenia ktorych nie wykonałem

@Anonim
Whatsup i Skype.
Moim zdaniem to nie jest przyczyną. Problem jest w przekaźnikach roaming owych to są błędy systemowe
Anonim

Nie dotyczy

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Sprawa nie na Forum, tu można doradzić w prostych problemach, bez zgłębienia tematu to nie pomogę i chyba nikt z Forum, co i jak to już BOK, wysmaż kolejne zgłoszenie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Dla mnie trzeba wyszczególnić sytuacje dwie:
1) połączenie zgadzają się co do trwania/daty/godziny wg czasu lokalnego - ale nie zgadza się numer - to "normalne" - czasem podstawia się numer pośrednika
2) połączenie trwa dłużej lub o innej porze - dla mnie to wygląda na możliwy fraud po stronie jakiś mechanizmów używanych do zestawienia połączeń. Ostatnio o tym głośno.
Anonim

Nie dotyczy

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Whatsup i Skype do bezpiecznych nie należą, jeśli mają dostęp do telefonu, mogą generować coś, ktoś może ci zestawić połączenie, ja z tych aplikacji nie korzystam bo musiał bym je mocno przyblokować w telefonie, kto wie czy by wtedy działały.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Wifi nie ma nic wspolnego z przesylem danych. aplikacje dzialaja niezależnie

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Aplikacje mogą działać także, gdy nie ma wifi i wtedy jest "przesył danych" i mogą być koszty...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Polaczenia ktorych nie wykonałem

@Zemen79, a możesz podać numer, który widnieje w rachunku szczegółowym, a którego nie znasz? To zapewne jakiś system, który generuje połączenia i poznanie tego numeru pozwoli go zidentyfikować.