Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podpisany abonament bez mojej zgody

Anonim

Nie dotyczy

Podpisany abonament bez mojej zgody


@Anika11napisał(-a)

W listopadzie kończy mi się umowa na abonament w pakiecie love. Mam w nim dwa numery, jeden jest na mnie, drugi jest na moją mamę. Ostatnio mama odebrała telefon od pana z orange, który zaproponował jej światłowody. Mieliśmy się zgłosić do salonu, w którym pracuje, celem poznania szczegółów i podpisania ewentualnej umowy. Tydzień później dostałam maila z potwierdzoną usługą, choć w salonie nie byłam i niczego nie podpisywałam. Mam również przedłużoną umowę w aplikacji "mój Orange", ale tylko na numerze telefonu, który należy do mamy. Nie znamy kwoty światłowodów, ani dodatkowych pakietów. Co w tej sytuacji zrobić?


Tak strzelę w ciemno, może zatwierdziła w czasie połączenia umowę, wystarczy tak powiedzieć i już, ale taką umowę można odkręcić, chyba do 14 dni. szkoda że rozmów nie nagrywacie, bo tak to teraz na 100% nie wiadomo, co tam mama mówiła.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Podpisany abonament bez mojej zgody

Może @Anika11  czy jej mama nie nagrywają, ale rozmowa z konsultantem jest nagrywana w Orange i składając reklamację można się powołać na odsłuchanie rozmowy, wtedy będzie jasne kto i co powiedział.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Anika11 

Ta aplikacja wyświetla często pobożne życzenia operatora, nie dane rzeczywiste. Tym się nie przejmuj. Natomiast pilnuj tego co podpisujesz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Podpisany abonament bez mojej zgody

Pokaż szczegóły
 

@Anonim  byłam przy tej rozmowie i jedyne co powiedziała, to, że nie może decydować, bo telefon jest na córkę, ale przyjedziemy do salonu, zapoznamy się z ofertą i ewentualnie podpiszemy umowę. Takich telefonów mamy ostatnio sporo, więc nie wzbudziło to naszych podejrzeń 

Anonim

Nie dotyczy

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Anika11  trzeba iść do salonu i to wyjaśnić 😎

Na portalu www Mój Orange jak to wygląda, bo nic o tym nie piszesz, tam powinno być wszystko, aplikacja cuda pokazuje i nie można się na niej opierać.

Anonim

Nie dotyczy

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Anika11  musisz to wyjaśnić w salonie czy telefonicznie, bez wglądu w twoje konto, możemy dyskutować i zgadywać długo i do niczego konkretnego nie dojdziemy, bez podpisu umowy nic się samo na koncie nie zmieni, jakby jednak, to wtedy się będziesz martwić, po co teraz tym zaprzątać sobie głowę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Anonim jak pisałam wcześniej, byłam w tym samym salonie, do którego miałam iść celem zapoznania się z ofertą. Zbyli mnie mówiąc, że nic nie mogą z tym zrobić 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Podpisany abonament bez mojej zgody

@jan1 , dziś umowy można przedłużać nawet telefonicznie bez podpisu, po weryfikacji, akceptując umowę w mailu. Z opisu wynika, że doszło do nadużycia. 

 

Polecam pisać na czacie lub telefonicznie z obsługą i dopytać: kiedy zawarta umowa, jaka drogą itp. szczegóły, to jest konieczne. 

 

@Anika11 , ja bym złożył odstąpienie od umowy, jeśli jest zawarta w formie na odległość. Dodatkowo złożyć należy reklamację, najlepiej na czacie lub telefonicznie i dodatkowo jeszcze listem tradycyjnym z opisem sytuacji. 

Jest jeden numer na umowie, bo z tego co piszesz drugi jest na Ciebie, a Love może być na ten sam Pesel. 

 

Nie lekceważ sprawy tylko działaj, jeśli nie chcesz zostać z umową. 

 

Aha i odradzam salony po raz kolejny🤦 z resztą jak widać wizyta była bezskuteczna. Salony to bardziej sprzedaż i nie znają zasad zawierania umów przez internet i co tak w ogóle, to co mają zrobić jak nie posiada tam nikt żadnej decyzyjności. 😐


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Ron na umowie dwa numery są na mnie. Ten który ma mama też jest na mnie, więc samo to wydaje mi się dziwne, bo nie ja rozmawiałam z przedstawicielem Orange, a na moje dane widnieje mail z zawarciem umowy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Anika11 , reklamacja i dopytanie na czacie lub telefonicznie o szczegóły zawarcia umowy.