Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podpisany abonament bez mojej zgody


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Podpisany abonament bez mojej zgody

W listopadzie kończy mi się umowa na abonament w pakiecie love. Mam w nim dwa numery, jeden jest na mnie, drugi jest na moją mamę. Ostatnio mama odebrała telefon od pana z orange, który zaproponował jej światłowody. Mieliśmy się zgłosić do salonu, w którym pracuje, celem poznania szczegółów i podpisania ewentualnej umowy. Tydzień później dostałam maila z potwierdzoną usługą, choć w salonie nie byłam i niczego nie podpisywałam. Mam również przedłużoną umowę w aplikacji "mój Orange", ale tylko na numerze telefonu, który należy do mamy. Nie znamy kwoty światłowodów, ani dodatkowych pakietów. Co w tej sytuacji zrobić?

39 ODPOW. 39

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Podpisany abonament bez mojej zgody

Iść do Salonu, wyjaśnić?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Podpisany abonament bez mojej zgody

Byłam, nikt nie może mi pomóc 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12963
  • 53242
  • 618

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Anika11  jakie usługi masz obecnie w pakiecie i na jakie opiewa przyszła umowa na światłowód? 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Podpisany abonament bez mojej zgody

 @agat13 2 numery, telefon stacjonarny, internet, oraz telewizja. Tu z tego co widzę na mailu jest 1 numer telefonu, telewizja, stacjonarny, oraz ten światłowód


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12963
  • 53242
  • 618

Podpisany abonament bez mojej zgody

@Anika11  czyli z usługi po miedzi jest zmieniona  umowa na światłowód? 

Pr,eciez i ten ftth ktoś musi zainstal8wac. Były próby umówienia sie na pracę? Jaki masz w apce termin wykonania, podpisania dokumentów?

I w salonie nie widzieli kto zamawiał i parafował?

Dziwne. Dokumenty to podstawa.samo zamówienie nic nie znaczy, bo w każdym momencie do złożenia podpisu możesz zrezygnować 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Podpisany abonament bez mojej zgody

To zamówienie na Love, a w nim jest jeden numer komórkowy. Drugi jest poza pakietem i nie jest przedłużany. Był pakiet na Love po miedzi i ktoś wystawił zlecenie na migrację do światłowodu. Możliwe że umowa będzie do podpisu u technika w momencie instalacji. Jeśli w salonie nie chcę nic powiedzieć to w 99% oni są sprawcami wystawienia takiego zlecenia. Bez obaw jednak. Jak będą dzwonili i potwierdzali wizytę technika śmiało możesz odmówić instalacji, wówczas wszystko wróci do starego rozwiązania, inaczej mówiąc nic się nie zmieni. Później ponownie możesz sobie zamówić usługę w sposób jaki Tobie odpowiada.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Podpisany abonament bez mojej zgody

To jest bezproduktywna , jałowa dyskusja - jeżeli nie ma podpisu klienta , to nie ma tematu , nie ma towaru , nie ma usługi .


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Podpisany abonament bez mojej zgody

@agat13  technik dzwonił kilka razy z tym samym zapytaniem o podłączenie. Za każdym razem mówię, że niczego nie podpisywałam. Martwi mnie jednak to, że w aplikacji "mój Orange" tam, gdzie jest liczba dni do końca umowy na numerze mojej mamy widnieje przedłużenie 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Podpisany abonament bez mojej zgody


@Anika11napisał(-a)

@agat13  technik dzwonił kilka razy z tym samym zapytaniem o podłączenie. Za każdym razem mówię, że niczego nie podpisywałam. Martwi mnie jednak to, że w aplikacji "mój Orange" tam, gdzie jest liczba dni do końca umowy na numerze mojej mamy widnieje przedłużenie 


Bo to numer który właśnie jest w pakiecie Love. Spokojnie po anulowaniu zamówienia data wróci do normy.