Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Witam!

Mam następujące pytanie, ostatnio przez stronę internetową przeniosłem nr z Plusa do Orange (Plan Standardowy bez urządzenia). Problem w tym, że sytuacja uległa zmianie i zależy mi na zwiększeniu abonamentu o 10zł (Plan Optymalny z nielimitowanym Internetem) oraz dobrania urządzenia. Umowę otrzymałem 21.01 dzisiaj dostałem wiadomość, że nr zostanie przeniesiony do Orange z dniem 25.02

Jest jakaś możliwość na zmianę tej umowy, bez odstępowania od niej? Mogę zwiększyć abonament i dobrać teraz do niego telefon?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

14 ODPOW. 14

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7544
  • 137

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Nie ma najmniejszego problemu, ponieważ taryfę na wyższą zawsze możesz zmienić w trakcie umowy, zmiana nastąpi z nowym okresem rozliczeniowym. Jeśli chodzi o telefon w Orange można dobrać na RATY 0% 20 RAT Emotikon: Mrugający


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Biorąc telefon na raty, a biorąc go z abonament różnica w cenie to 200zł.

Abonament 35,01zł x 24

Raty 52zł x 20


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7544
  • 137

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Jaki telefon ?? Kwota Optymalnego abonamentu 49,99 po rabatach. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Sony Xperia XA2 + Słuchawki + Etui

Plan Optymalny z rabatem -20zł na abonament dzięki Orange Love (29,99zł)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36567
  • 1369

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Ja nie wiem czy nie ma problemu. W trakcie mnp nie może być podpięte żadne zamówienie na inną umowę. Zapytaj sprzedawcy na czacie/infolinii lub salonie co można przy otwartym procesie przenoszenia numeru.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Na czacie każdy pisze co innego, salonu nie ma w najbliższej okolicy i nie bardzo mam jak się do niego wybrać.

Rozumiem, że zostaje mi odstąpienie od umowy i zawarcie drugiej na warunkach, na których mi zależy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36567
  • 1369

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

To zależy na jakim etapie jest proces mnp. Odstąpienie od umowy z Orange nie powoduje wycofania przeniesienia numeru jeśli data jest już potwierdzona. Trzeba też wycofać przeniesienie. Nie wiem czy wyrobisz się przed końcem lutego (tak mamy 2019 rok ale to nie trwa wszystko w mig). Przejrzyj ofertę, wybierz słuchawkę, jak sprzedawca wprowadza zamówienie i wysyła kuriera w rozmowie to będzie ok. A jak cos powie że etapami to już dwa razy się zastanów bo chyba szybkiej ścieżki nie ma (choć mogę się mylić).


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Dzięki za pomoc. Dochodzę do wniosku, że nie będę nic tu kombinował i zmieniał, bo zapewne nic dobrego z tego nie wyniknie.... Sądziłem, że to nie będzie tak pokomplikowane, po prostu przyjdzie druga umowa na zmienionych warunkach z telefonem, a przenoszony nr i data jego przeniesienia nie ulegnie zmianie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Podpisanie nowej umowy, zwiększenie abonamentu i dobranie do niego urządzenia

Dzięki jeszcze raz za pomoc!