Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podpisanie aneksu powindykacyjnego


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

Miałem zaległości w fakturach, które zostały już uregulowane, jednak przyszlo już rozwiązanie umowy. Pojutrze chcę się udać do salonu aby podpisac aneks powindykacyjny i aktywować spowrotem nr. W przysłanym zawiadomieniu istnieje jednak wzmianka o wniesieniu opłaty za aktywacje nr. Chciałem się właśnie dowiedziec czy rzeczywiście jest pobierana w salonie opłata za aktywację i ile ona wynosi ?
10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

Wydaje mi się że będzie to standardowa kwota wysokosi 30 zł. Myślę że będzie ona doliczona do kolejnej faktury. Mogę się mylić bo pierwszy raz spotykam się z takim problemem. Pozdrawiam. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podpisanie aneksu powindykacyjnego


Mimicola8 napisał(-a):
Miałem zaległości w fakturach, które zostały już uregulowane, jednak przyszlo już rozwiązanie umowy. Pojutrze chcę się udać do salonu aby podpisac aneks powindykacyjny i aktywować spowrotem nr. W przysłanym zawiadomieniu istnieje jednak wzmianka o wniesieniu opłaty za aktywacje nr. Chciałem się właśnie dowiedziec czy rzeczywiście jest pobierana w salonie opłata za aktywację i ile ona wynosi ?

@Mimicola8 piszesz coś o zawiadomieniu... nie wskazano tam kwoty, która Cię interesuje?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

To zależy od rodzaj oferty i etapu na którym jest windykacja.
To oferta dla klientów indywidualny czy dla firm?
W przypadku osób indywidualnych nie ma opłat za aktywację.

Najlepiej uzyskasz info kontaktując się z BOK 510100100 (nie wpisuj numeru usługi bo nie masz aktywnej, poczekaj chwilkę) lub na miejscu w salonie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podpisanie aneksu powindykacyjnego


Piotrekk85 napisał(-a):
To zależy od rodzaj oferty i etapu na którym jest windykacja.
To oferta dla klientów indywidualny czy dla firm?
W przypadku osób indywidualnych nie ma opłat za aktywację.

Najlepiej uzyskasz info kontaktując się z BOK 510100100 (nie wpisuj numeru usługi bo nie masz aktywnej, poczekaj chwilkę) lub na miejscu w salonie.

@Piotrekk85 przecież @Mimicola8 napisał dość jasno: umowa została rozwiązana - na piśmie przez Orange, zapewnia, że uregulował zaległości; ma też informację o możliwości ponownego aktywowania numeru... Jedynie czego nie wiemy, to jaką miał usługę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

Okej, ale po rozwiązaniu umowy są jeszcze różne etapy windykacji. Sama spłata zaległości (też nie wiemy czy do Orange czy było to już z firmą windykacyjną) nie daje opcji na odzyskanie numeru na 100%.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

Oferta to Smart Plan Lte dla klientów indywidualnych. Spłata zaległości była do Orange, nie poszło nic do firmy windykacyjnej, jeszcze nie doszło do tego etapu.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

I rozmawiałem na czacie chwilę z BOK i Pan zapewniał, że po uregulowaniu zaległości nie ma problemu z aktywacja. Tylko później czytam w zawiadomieniu o opłacie aktywacyjnej, ale nic konkretnie, kwoty, nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

To może jakimś fartem uda Ci się uniknąć tej opłaty 😜 Ale myślę że będzie to standardowa opłata 30 zł. Zadzwoń do BOK i tam udzielą CI poprawnej informacji. Pozdrawiamy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podpisanie aneksu powindykacyjnego

Nie, jak masz ofertę Smart Plan LTE opłaty aktywacyjnej nie ma.
Być może dostałeś wzór pisma wspólny dla różnych ofert np. i firmowych. Tam taka opłata jest.