Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

witam wszystkich. zamówiłam abonament przez stronę internetową Orange razem z telefonem i podpisałam e-umowę. nie jest to moja pierwsza usługa w orange, gdyż posiadam już internet w pakiecie Orange Love. kurier będzie jutro, a ja mam wyjazdy do lekarza od jutra do środy. strona Orange sugeruje, że jeżeli jest się już klientem Orange, zamówienie może odebrać osoba upoważniona poprzez zwykle albo notarialne pełnomocnictwo. czy kurier wyda mojemu synowi zamówienie z takim zwykłym upoważnieniem? skoro umowa jest już podpisana i wystarczy je tylko odebrać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

@kubagalez skoro umowa jest podpisana, a syn ma upoważnienie nie będzie problemu. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18693
  • 53538
  • 731

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

@kubagalez raczej nie powinno być problemu. Na wszelki wypadek jak masz możliwość zrób xrero dowodu osobistego do upoważnienia.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

@kubagalez skoro umowa jest podpisana, a syn ma upoważnienie nie będzie problemu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

Zależy od humoru kuriera.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18693
  • 53538
  • 731

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

Ostatnio podczas pandemii kurier nie chciał ode mnie żadnego podpisu. Wydanie przesyłki i gotowe. Tylko dokumenty sprawdził. 

 

@kubagalez przygotuj ewentualnie 13 PLN kurierowi za przesyłkę. Jak dobrze pamiętam takie są opłaty za dostarczenie przesyłki przez kuriera. Taka informacja również powinna być podana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

Orange ma bałagan na łańcuchu dostaw. DPD też ma swój bałagan. A najważniejszy i tak kurier. Na dwoje babka wróżyła jak będzie.

Jak dostałeś smsa lub maila, możesz zmienić datę dostawę w razie wu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Podpisana e-umowa a odbiór przez inną osobę

udało się, kurier nie robił żadnego problemu, przed przyjazdem jeszcze do niego zadzwoniłam i opowiedziałam o całej sytuacji.