Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love a zaległości na innym koncie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Orange Love a zaległości na innym koncie

Witam. Mam obecnie umowę na plan mobilny 45 która kończy mi się w lipcu 2021. Druga sprawa to zaległości na drugim osobnym koncie abonenckim(tak to jest jak bierzesz coś komuś a ta osoba nie płaci rachunków za numer i sprzęt który używa więc powoli sam muszę to spłacać.) I moje pytanie jest takie: Mogę przejść z tym numerem co umowa kończy się w lipcu na Orange Love 4G(z internetem mobilnym 250GB) i dobrać do tego urządzenie np telefon? Na czacie i na infolinii każdy mówi że mogę ten numer który przenieść do Orange Love 4g z zestawem świątecznym nawet ale te rozmowy zwykle kończyły się tylko na informacjach o kosztach i ratach ponieważ nie podjąłem jeszcze decyzji na który telefon się zdecydować. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Orange Love a zaległości na innym koncie

Ogólnie tak ale za każdym razem jest weryfikacja platnicza. Jak doradca wprowadzi zamówienie, to będzie wiadomo. Niekiedy też może nie pójść z automatu. Ciężko zagwarantować na 100%.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18693
  • 53538
  • 731

Orange Love a zaległości na innym koncie

@Sebastian9521możesz tak zrobić. Problem może być z podpisaniem umowy, ponieważ masz zaległości na innym koncie, więc może być odmowa. Zależy też od tego jaki drogi sprzęt weźmiesz na raty. O iPhonie czy drogim Samsungu nawet nie masz co marzyć. Raczej wybieraj telefony tańsze. 

Wszystko zresztą wyjaśni się w momencie podpisywania umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange Love a zaległości na innym koncie

@Sebastian9521 te zaleglosci moga (ale nie musza) troche skomplikowac sytuacje. Wszystko okaze sie w momencie zamowienia jak wypadnie weryfikacja. Jak nie z automatu (przez system) to bedą  robić weryfikacje reczną przez konsultanta. A co z tego wyjdzie to juz musisz sie przekonac sam w momencie podpisywania umowy. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Orange Love a zaległości na innym koncie

Czyli Samsung Galaxy S20 FE 5G w zestawie świątecznym z Samsung A51 który jest na stronie to lepiej nie próbować tylko na coś co ma niższe raty? Czy jest szansa że dostanę? Numer który chce przenieść do Orange Love 4G jest płacony terminowo na czas bez żadnych opóźnień a nawet są robione lekkie nadpłaty(okres rozloczeniowy naprzód)  

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a zaległości na innym koncie


@Sebastian9521napisał(-a)
Pokaż szczegóły
Czyli Samsung Galaxy S20 FE 5G w zestawie świątecznym z Samsung A51 który jest na stronie to lepiej nie próbować tylko na coś co ma niższe raty? Czy jest szansa że dostanę? Numer który chce przenieść do Orange Love 4G jest płacony terminowo na czas bez żadnych opóźnień a nawet są robione lekkie nadpłaty(okres rozloczeniowy naprzód) 

Jak masz/ miałeś zaległości w płatnościach na koncie, to weryfikacja będzie ostra, ten Samsung sobie skreśl, może Xiaomi jakiś za 400zł przejdzie czy innej marki fon, choć może być tak że żaden fon na raty nie dostaniesz.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a zaległości na innym koncie

Jeżeli masz zaległości może albo wcale nie puścić umowy albo o opcji tylko SIM. Dowiesz się przy jej sprowadzaniu.. I tak jak pisał @Anonim raczej jakiś podstawowy smartfon nie flagowiec (o ile w ogóle przejdzie). 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 477
  • 1631
  • 3

Orange Love a zaległości na innym koncie


@Anonimnapisał(-a)

@Sebastian9521napisał(-a)
Pokaż szczegóły
Czyli Samsung Galaxy S20 FE 5G w zestawie świątecznym z Samsung A51 który jest na stronie to lepiej nie próbować tylko na coś co ma niższe raty? Czy jest szansa że dostanę? Numer który chce przenieść do Orange Love 4G jest płacony terminowo na czas bez żadnych opóźnień a nawet są robione lekkie nadpłaty(okres rozloczeniowy naprzód) 

Jak masz/ miałeś zaległości w płatnościach na koncie, to weryfikacja będzie ostra, ten Samsung sobie skreśl, może Xiaomi jakiś za 400zł przejdzie czy innej marki fon, choć może być tak że żaden fon na raty nie dostaniesz.


A tak się zapytam czy jest weryfikacja finansowa w 

Nju z rachunkiem

Oferta bez urządzenia na raty?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18693
  • 53538
  • 731

Orange Love a zaległości na innym koncie

@Windowv2 maka Orange, ale inna platforma. Pewnie jest też weryfikacja, ale bez urządzenia łatwiej skorzystać z oferty NJU.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a zaległości na innym koncie

Spotkałam się z sytuacją analogiczną, klient chciał wsiąść sprzęt w NJU (bo u nas miał zaległości) ale mu nie puściło. (Oczywiście  nie musi być to reguła). Jak opłacił należności wziął aparat u nas. Dowiedz się przy próbie wprowadzenia umowy.