Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia od niechcianych numerów

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia od niechcianych numerów

@Anonim chyba, że w ten sposób. Ja należę do osób które tradycyjnie mają 1 numer. Ale opcja ciekawa. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 94
  • 0

Połączenia od niechcianych numerów

@Anonim Moze wycofanie zgód na marketing to jakieś rozwiązanie, natomiast ja mam 3 numery komórkowe + stacjonarny. Jak wycofam zgody to z tego co widziałem na wszystkich usługach jednocześnie więc miesiecznie +20zl dojdzie do rachunków. Myśle że przeżyję te 20 zl i chociaż sprobuję z 2 miesiące na wycofanych zgodach i zobaczymy czy pomoże. Natomiast wczoraj (niedziela) to już jakaś masakra była na telefonie stacjonarnym - 16 połączeń z różnych numerów (fotowoltaika) i to na numer  który de facto obecnie mają 4 osoby i nigdzie nie jest udostępniony w internecie. 

Anonim

Nie dotyczy

Połączenia od niechcianych numerów

@marckom81 to będzie 15 złotych. N stacjonarnym nie ma tych zniżek. Zachęcam też do wyrównywania tego filtra spam. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Połączenia od niechcianych numerów

Jeśli mówimy o nowym cenniku, to wycofanie zgód nie powoduje utraty rabatu.

 

Pokaż szczegóły
Wycofanie zgód marketingowych nie łączy się z utratą rabatu. Mogą Państwo wycofać
wszystkie zgody lub tylko jedną z nich.
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia od niechcianych numerów

@Ron brawo za czujność. Czyli rabaty zostają. To pozytywna informacja. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Połączenia od niechcianych numerów


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Połączenia od niechcianych numerów

@marckom81 są telefony stacjonarne które mają czarną listę, jak np Gigaset A690 i wg wujka G również wybrane modele panasonica. Pojemność takiej listy jest mało imponująca w porównaniu do smartfonów, ale lepszy rydz niż nic.