Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia oczekujące nie działają POMOCY Sony Xperia XZ

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia oczekujące nie działają POMOCY Sony Xperia XZ


Piotrekk85 napisał(-a):
Jeszcze może sprawdź przekierowania gdy prowadzisz rozmowę. Można to zrobić w ustawieniach lub kodem *#67#

Ew. można wyłączyć wszystkie przekierowania kodem ##002# , potem trzeba ponownie uruchomić telefon.

Jeśli to nie działa i nadal nie masz połączeń oczekujących, to sugerowałbym wysłanie zgłoszenia technicznego bo raczej masz jakąś kolizję usług na swoim numerze.

Teraz mi wyskoczyło że mam przekierowanie na pocztę głosową pomimo że wszystkie mam wyłączone. Po wpisaniu kodu ##002# dalej jest przekierowanie na pocztę.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Połączenia oczekujące nie działają POMOCY Sony Xperia XZ

To niestety poczta się zawiesiła.
Trzeba ją na chwilę włączyć i wyłączyć.
Kod na włączenie: *110*20#
Kod na wyłączenie: *110*20*00#

Jeśli nadal jest przekierowanie, to można jeszcze włączyć i wyłączyć usługę Ktoś Dzwonił. Tu zarządzanie przez mój Orange lub kontakt z doradcą.

Jeśli coś się zawiesi "po drodze", to niestety musi być skierowane zgłoszenie przez BOK na II linię wsparcia z opisem że te przekierowanie blokuje połączenie oczekujące.
Gdyby ktoś Ci kazał wymienić sim przed przyjęciem zgłoszenia, to poproś mimo wszystko o skierowanie zgłoszenia - na 99% nie jest to problem karty sim.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia oczekujące nie działają POMOCY Sony Xperia XZ

Po wpisaniu kodu Niestety komunikat "Usługa niedostępna w twoim planie taryfowym"


Piotrekk85 napisał(-a):
To niestety poczta się zawiesiła.
Trzeba ją na chwilę włączyć i wyłączyć.
Kod na włączenie: *110*20#
Kod na wyłączenie: *110*20*00#



 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Połączenia oczekujące nie działają POMOCY Sony Xperia XZ

To widocznie w Twojej taryfie jest inny kod. Spróbuj przez mój Orange lub zostaje kontakt z doradcą.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10923
  • 150

Połączenia oczekujące nie działają POMOCY Sony Xperia XZ

@ponit i jak ta sprawa ostatecznie się zakończyła?
Jeśli któraś z odpowiedzi okazała się przydatna (śmiało!) zastosuj wobec niej...

Pokaż szczegóły
taki piękny zwyczaj społecznościowy Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg