Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet data schodkowy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Pakiet data schodkowy

Mam w abonamencie dla czterech telefonów na wspólnym koncie współdzielone 40 GB oraz w abonamencie LTE FreeNet dodatkowo 35 GB też współdzielone. Od jakiegoś czasu po wyczerpaniu pakietu podstawowego włącza się usługa pakiet data schodkowy (10 GB za 10 zł). Opłacone dane z pakietu FreeNet nie są wykorzystywane.

Takie rozliczanie wygląda mi na zwykłe naciaganie ze strony Orange i zmuszanie do wydatkowania dodatkowych pieniędzy.

Pytanie - w Mój Orange (w wersji www i aplikacji w telefonie) nie widzę możliwości zarządzania pakietem schodkowym. Jest to głęboko ukryte (gdzie?) czy rzeczywiście brak tej funkcji? Zresztą  na całej stronie brak informacji o schodkowym pakiecie danych.

10 ODPOW. 10

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pakiet data schodkowy

Z jakiego planu taryfowego korzystasz na telefonach?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet data schodkowy

Musisz na numerach komórkowych wysłać SMSa BLOKUJ na 80148. W ofercie wspólnej usługa nie chce schodków jest zakłada z poziomu konta i niestety nie widać jej z poziomu numeru

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Pakiet data schodkowy

Mariusz: dla telefonów LTE wspólny + 3 x LTE dodatkowy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Pakiet data schodkowy

Piotrekk85: Mnie interesuje rozwiązanie dla konta wspólnego poprzez Mój Orange.

Na dziś rozwiązałem problem przez kontakt z BOK (wyłączenie) ale to jest mało wygodne rozwiązanie bo muszę pilnować ściśle zużycia danych i w odpowiednim momencie ponownie włączać schodki przez BOK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet data schodkowy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pakiet data schodkowy

Dopytam tylko, czy nie widzisz w Mój Orange na stronie usługi jak niżej? Nie mam akurat Planu Wspólnego, żeby zerknąć.

 

scod.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet data schodkowy

Na wspólnym jest ona zakładana w crm na poziomie konta więc jej nie ma 😞

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pakiet data schodkowy

W systemie to wiem, ale może jednak jest na Mój Orange? W gruncie rzeczy pakiet internetu jest w tym samym miejscu, także nie widzę przeciwwskazań.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Pakiet data schodkowy

Wojcieszko: Przejrzałem wszystkie zakładki w Mój Orange zarówno na stronie www jak i w aplikacji androidowej. Niestety, nie ma takiej strony jak ta pokazana przez Ciebie.

Skąd powinno być wejście do "Nie chcę schodków"?