Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PSTN problem z gniazdkiem

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

PSTN problem z gniazdkiem

► Temat został przeniesiony z kategorii Modemy i routery (etykieta: serwis) - Moderator Wiktor ◄

 

Dzień dobry,

Rozsypał mi się gniazdko. Gdzie podłączyć kable: zielony i czerwony?

I czy to gniazdko zamyka się na klej czy jest jakiś inny sposób?

PS. To linia tylko z telefonem.

 

IMAG0332.jpg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

PSTN problem z gniazdkiem

@spiro  Gniazdko nadaje się do wyrzucenia. Dwie części trzyma śruba, która została wyłamana. W jaki sposób podłączysz czerwony i zielony nie ma znaczenia. Proponuję kupić nowe gniazdo już z wtykiem rj-11.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

PSTN problem z gniazdkiem

@spiro  Gniazdko nadaje się do wyrzucenia. Dwie części trzyma śruba, która została wyłamana. W jaki sposób podłączysz czerwony i zielony nie ma znaczenia. Proponuję kupić nowe gniazdo już z wtykiem rj-11.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

PSTN problem z gniazdkiem

Faktycznie. Zauważyłem również ze kable mają oberwanie końcówki.  Zatem czeka mnie wizyta w sklepie.

Jak rozumiem da się kupić taką samą i wykorzystać to co jest w ścianie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PSTN problem z gniazdkiem

A nie możesz zgłosić usterki w Orange? Czy lubisz dłubać samodzielnie?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

PSTN problem z gniazdkiem

@spiro  Raczej polecałbym takie:

di_7509.jpgTego, co Ty masz się już nie stosuje. To tylko jedna śruba, którą wkręcasz również w takie gniazdo jak powyżej. Moim zdaniem szkoda czasu na zgłaszanie uszkodzenia do Orange, skoro można wymienić takie gniazdo w dogodnym czasie bez czekania na kogokolwiek.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

PSTN problem z gniazdkiem

@Piotrekk85 , to się samo nie rozsypało (wylamana sruba) więc jak panowie przyjadą to zrobią i skasuja za dużo więcej niż jest warte nowe gniazdko. Przynajmniej tak mi to wychodzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PSTN problem z gniazdkiem

Nikt Cię nie skasuje o ile masz sam tylko telefon analogowy. W cenniku samego POTS nie ma opłat za wzywanie technika jak przy usługach multimedialnych. Poza tym odpowiedzialność operatora kończy się na gniazdku. Jedyny minus taki że musisz czekać na technika bo przy POTS chyba nie ma slotów czasowych jak przy neo


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

PSTN problem z gniazdkiem

@Piotrekk85  Przy neo też nie ma. Jedynie dla neo terminy były chyba krótsze niż dla potsa.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

PSTN problem z gniazdkiem

Tylko że jest niedziela. Czat nie działa a przebijanie się przez infolinie to nie na moje nerwy 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PSTN problem z gniazdkiem

Sklepy elektryczne też zamknięte. To już jak Tobie wygodniej bo i tak na poniedziałek poczekasz.