Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Tak jak na fotce usługa jest aktywna od 07.02.23 w tym czasie użyłem jej kilka razy na terenie mojego powiatu.

 

Jeśli ktoś uważa że to żart to niby co mam tu opublikować , nr. PESEL, skan dowodu osobistego? Przecież jak zrobię zdjęcie kwoty na fakturze to i tak ktoś powie że to nieprawda. Dostałem kilka wskazówek i dzisiaj wyślę pismo do Orange.

 

Jak pisałem w pierwszej wiadomości używam tej usługi od lat i nigdy nie miałem problemów, płaciłem miesięcznie 9,99PLN dopiero jak przedłużyłem umowę na telefon w styczniu zaczęły się jaja. Oczywiście wyłączyłem to ale abonament naliczają z góry na kolejny okres rozliczeniowy.

 

 

 

____________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 626
  • 2

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50 nie uważam żeby był w tym jakiś Twój błąd. Zlóz reklamację jak podpowiadaja koleżanki i koledzy. Takie dodatkowe usługi są po to żeby ułatwiać nam życie i nie widzę powodu żeby z nich nie korzystać. Włącz tylko sobie, tak jak też już tutaj było wspominane, limity na te zakupy internetowe. Bo ta pomyłka Orange jest dość droga i po otrzymaniu takiej faktury zapewne serducho mocniej zabiło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Dzięki za wsparcie psychiczne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13000
  • 53395
  • 620

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50  Spróbuj wyjaśnić na infolinii usługi Gdzie Jest Dziecko- numer infolinii:  91 4696039

Godziny pracy infolinii w dni robocze  08:00 - 16:00

 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Już tam dzwoniłem wczoraj ale pani mi powiedziała że z jej strony wszystko wygląda ok. Tyle że mi nie pomoże w mojej sprawie bo nie ma wglądu w moje płatności.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3779
  • 19

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@agat13 ten numer który podałeś podobnie jak adres e-mail orange@gdziejestdziecko.pl służy zgodnie z regulaminem do reklamowania nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Usługi. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13000
  • 53395
  • 620

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@Kimiriko Z samym funkcjonowaniem tak, zgoda. Tu zaś mamy przykład naliczenia kwoty abonamentowej w wysokości kosmicznej. Uważam (a nawet chyba jestem pewny), że to kwestia błędu ludzkiego i złego wpisania kwoty przy przyjmowaniu zamówienia/wprowadzaniu do systemu. Ot, czeski błąd. Sądzę, że reklamacja gdzieś musiała wypłynąć, bo nie ma możliwości obciążenia kogokolwiek taką kwotą za usługę, która kosztuje 9,99zł. Nie ma możliwości bezpodstawnego obciążenia niewłaściwą kwotą za usługę (chyba, że to pomyłka do poprawki )


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Cały dzień w robocie mam mętlik w głowie i pytam siebie jak w serialu "Dlaczego Ja" Zastanawiałem się nawet czy to nie moja wina i zostałem za coś ukarany, ale KARA ? HM.

 

(Chociaż kara w formie abonamentu dożywotniego to jest jakiś pomysł na alternatywą rzeczywistość).


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3779
  • 19

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@agat13 moim skromnym zdaniem błąd techniczny. Raczej nie wpisuje się ręcznie kwoty usługi przy jej włączaniu. Zresztą zgaduje, że jakby ktoś się machnął to bardziej w stylu zjadł przecinek i wyszło 999 zł. Nie zależnie od powodu to oczywistej korekty.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13000
  • 53395
  • 620

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50 Bądź spokojny, wyprostują...