Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Jest napisane: Abonament za usługę gdzie jest dziecko orange.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50  a mógłbyś załączyć zdjęcie  faktury z kwotą zasłaniając twoje dane i nr usługi 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3779
  • 19

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Rozumiem, że odpisałeś na gdziejestdziecko@orange.com.

 

Tak jak już wyżej padło - pisz na Skierniewice. 

 

Dla mnie to niepojęte jak mogli odrzucić Twoją reklamacje. To przecież jakiś ewidentny błąd systemu, że naliczyło taki rachunek z kosmosu. Z ciekawości co oni napisali w uzasadnieniu umowy? Wiadomo korzystasz to płacisz. Ale przecież nie mogą tu wstawić zwykłej formułki opłaty naliczamy zgodnie z cennikiem. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 626
  • 2

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

A mnie ciekawi jaką odpowiedź dostales od operatora,  jak została ta negatywna odpowiedź uzasadniona. Bo rozumiem że abonament za usługę należy zapłacić ale ona kosztuje trochę mniej niż naście tysięcy.

 

@Kimiriko była szybsza 😁


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3779
  • 19

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@Cracers 😁

 

Dla mnie to jest nie do pojęcia. Co w głowie miała (albo czego nie miała) osoba która napisała taka odpowiedź. 

 

Swoją drogą chyba @SP50  pobiłeś jakiś rekord. Nigdy na forum ani nawet poza nim nie spotkałam się z takim błędem na rachunku. A już różne w życiu sądowym widziałam. 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK


@SP50napisał(-a)

Jest napisane: Abonament za usługę gdzie jest dziecko orange.

 


Usługa nie jest od Orange, operator ją tylko udostępnia i przy takim rachunku, obie strony są zadowolone. 

Takie coś to gratka dla reportera 😎

Jakoś trudno mi uwierzyć że to opłata miesięczna, jeśli tak, to taniej wyjdzie ci ochronę wynająć 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

To mi przysłali:

Dzień dobry,
w nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia dotyczącego opłat za usługę Gdzie Jest Dziecko dla numeru 60
informuję, że na wskazanym numerze zarejestrowaliśmy korzystanie z serwisu Gdzie Jest Dziecko świadczonego
przez Orange w modelu Zamów z Orange.
Nie mamy podstaw do uznania reklamacji i anulowania opłat.

Aby uniknąć opłat w przyszłości, proponuję wyłączenie usługi, poprzez wysłanie bezpłatnego SMS na numer 8082
o treści STOP GJD.

Jeśli nie chce Pan korzystać z usług elektronicznych zarówno tych świadczonych przez Orange, jak i naszych
partnerów, można włączyć opcję „Limit indywidualny na Usługi Elektroniczne” i ustawić go na kwotę 1zł


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13000
  • 53395
  • 620

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50  słyszałem o różnych karach za zerwanie umowy za usługę biznesową, ale taka? Co piszą w aplikacji, w fakturze i specyfikacji? To abstrakcyjna kwota.

Jedynie, co może być, to opłata za dane komórkowe poza Unią i to masowe używanie..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50  podejrzewam błąd systemu i błędne kwoty na fakturze, a co widnieje na Twoim koncie w Mój Orange na stronie lub w apce?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

To samo.