Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Oby jak najszybciej bo rozglądam się już za prawnikiem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Od złożenia drugiej reklamacji mineła ponad doba to dobry znak bo pierwszym razem odrzucili ją po kilku godzinach, może ktoś w sztabie jorgnoł się że coś jest nie halo, trzymajcie kciuki.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50  ja się dziwię, że już pierwszą rozpatrzyli negatywnie, bo takie kwoty przy usłudze dodatkowej nigdy się nie zdarzają. Usługi drogie, biznesowe, tyle nie kosztują 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@agat13  a telefon satelitarny i powiązane usługi 😎

Taka kwota jak w temacie, niewiele odbiega, od tych pro usług 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Pierwsza reklamacja negatywna bo taka decyzję podjął nie ogarnięty konsultant pierwszej linii, tzw. FLE negatywne. Zgłoszenie musi trafić na drugą linię, tam już są pracownicy tylko reklamacyjni i myślę, że tam bez problemu będzie pozytywna.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Mnie zastanawia jedno, operator powinien dawać blokadę na usługi elektroniczne, do jakieś kwoty, bo jeśli pamięć mnie nie myli, było już to poruszane, jeśli samowolka  to strach się być, można złapać omyłkowo wystawioną fakturę na 100 tyś zł i trzeba będzie to zapłacić, na raty czy od razu. 

Dziwi mnie fakt, że temat tak sobie wisi, bez reakcji Orange 🤔

Wszak to publiczne forum i czytają to wszyscy w sieci 🤔


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3796
  • 19

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@IreneuszCD też się zgodzę. Podobnie jak jest ten automatyczny limit 50 Eurona internet w roamingu. Chodź i tak teraz jak kogoś złapie internet no. W Szwajcarii to momentalnie osiąga też limit. Ale bez tego to rachunki byłyby ciekawe. Ludzie wcześniej potrafili dostać konkretne faktury. I na usługi elektroniczne powinien być taki limit. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@Kimiriko  zgoda, ale na screenie widać, że opłata jest tylko za usługę "gdzie jest dziecko", a nie za pozostałe..co jest błędem apki, danych wpisanych przez konsultanta, kosmitów czy innych sił nadprzyrodzonych

Po prostu błąd do naprawy, a nie do zapłaty 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@agat13  błąd czy nie błąd, system Orange nie powinien takiej kwoty dodać do konta klienta, powinien być limit na koncie, chyba że limitów brak i można do 1 miliona zł, nawet faktury wystawiać.

Tak z drugiej strony, pewnie 1/2 klientów, nie wchodzi w sekcje, gdzie można limity na usługi premium czy elektroniczne ( wszelkie prenumeraty  i tp) ustawić, nie świadoma jest zagrożeń, to jest przerażające.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@IreneuszCD  zgoda...niefrasobliwość czasem może wyjść bokiem...

Pomyśl jednak kto na tym zyskuje?  To jest drugi aspekt sprawy