Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Wersji ochrony wyświetlacza jest tyle, że warto sprawdzić "konkretne u siebie". Jeśli jest to usługa ubezpieczeniowa, w przypadku niejasności warto skorzystać z pomocy rzecznika finansowego https://rf.gov.pl/zasady-przyjmowania-skarg

Jeśli to jest wersja jako "umowa serwisowa" i jest się konsumentem, warto poszukać lokalnego rzecznika konsumentów.

Poza samym ubezpieczeniem warto skorzystać z rękojmi/gwarancji. Wiele telefonów "drogich" ma na pudełku lub w reklamach podawaną konkretną klasę wytrzymałości. O ile ubezpieczenie tego może nie obejmować, ale jeśli telefon ma współczynnik IK https://www.300energia.com/pl/poradniki/53.html inny niż IK00, to warto skorzystać z gwarancji/rękojmi. Niektórzy producenci tego nie podają, ale warto sprawdzić z czego jest szybka, dane dla Gorilla Glass 5 https://www.corning.com/microsites/csm/gorillaglass/PI_Sheets/Corning%20Gorilla%20Glass%205%20PI%20S...

Potem warto zainwestować kilka złotych np. w siłomierz, i sprawdzić na innym "czymś" o podobnej np. wadze jaka siła zadziałała na konkretny telefon. Dobry opis/dokumentacja to podstawa.

Niestety większość serwisów w Polsce należy do trzech sieci. I warto poczytać opinie o tych serwisach. Niestety nieznajomość zasad fizyki szkodzi 😞


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Hej

Jestem kolejnym naciągniętym przez Digital Care. Nie zamierzam jednak machnąć na to ręką "bo to tylko parę groszy" Chamstwo i buta piszących odmowy to szczyt. Warunki "uszkodzenia niemożliwego do przewidzenia" bo tak klasyfikuje pseudo ubezpieczyciel przypadkowe uszkodzenia są nie do spełnienia. Namawiam wszystkich pokrzywdzonych o składanie bezpłatnych wniosków Państwowego Nadzoru Finansowego. Ja osobiście zastanawiam się o zgłoszeniem możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury. Jeśli ktoś chce dołączyć zapraszam. Pamiętajcie "tyranów tworzymy sobie sami !!!"

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Ważne jest to co wpisujesz jako opis szkody.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 48
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Skoro masz już to przećwiczone, to proszę o link. Chętnie się dołączę.

 

Tylko ze nie może tak być, że będziemy fantazjować. Powinno być tak, że każde uszkodzenie szybki podlega ubezpieczeniu. Nikt normalny nie uszkadza tego umyślnie. To ubezpieczenie z założenia jest oszustwem. Automatycznie cała firma Digital Care sprzedaje ubezpieczenia, których nie zamierza wypłacać. Ciągła zmiana warunków ubezpieczenia ma na celu ograniczanie możliwości wyegzekwowania należnego ubezpieczenia.  Czytałem warunki umowy ubezpieczenia przed podpisaniem umowy. Na pierwszy rzut oka wyglądają bezpiecznie. Żaden przypadek nie musi być rozpatrywany i może być załatwiony odmownie. O czym przekonałem się po przypadkowym uszkodzeniu wyświetlacza. Oni liczą na dużą ilość ubezpieczonych. Małe kwoty i wartości zniechęcają ubezpieczonych do wchodzenia na drogę prawną i na tym właśnie żerują. Proponuję publikować gdzie się da informacje o sposobie działania Digital Care. Google, Facebook itd. Jednak powinniście być ostrożni w formułowaniu określeń.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Ubezpieczenie wyświetlacza to pierwsza usługa którą wyłączam po podpisaniu nowego aneksy. Zastanawia mnie tylko dlaczego Orange dodaje je obowiązkowo do każdej umowy i dopiero klient musi ją wyłączyć. Kiedyś chociaż pytali czy chcę to ubezpieczenie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Witam właśnie wybieram sie do prokuratury odnosnie wyłudzania pieniedzy przez firme Digital Care 

a współudział ma w tym Orange czy ktoś chce dołączyć prosze o maile 

arturkazmierczak13@wp.pl


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 48
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Oczywiście chętnie pomogę.



Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Najgorsza firma z jaka mialem nieprzyjemosc wspolpracowac....naciagacze jakich malo....a Orange jak to Orange umywa raczki jak zwykle

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Masz rację, ja ją wyłączyłam zaraz po podpisaniu umowy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

moge sie podpiac to samo u mnie odmówili naprawy