Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Podpisuję się pod postami Digital Care to najwięksi naciągacze wszystkie reklamacje odrzucają telefon mi spadł pękła szybka dostałem odmowę ze względu na to że nie było zdarzenia to jakaś paranoja przestrzegam przed tą firmą i firmą Orange bo przyczynia się też do naciagania na koszty ubezpieczenia z pewnością wiedzą jak ta firma działa oni i Digital mają tylko z tego kasę a klient jest mało ważny tylko kasa się liczy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

wszystkich, ktorzy chca utrzec nosa tym oszustom zapraszam do zbiorowego pozwu na ta nieuczciwa firme. http://wspolnypozew.com/grupy/members/pozwy/digitalcare

Wystarczy zalozyc konto, zalogowac sie i zapisac do pozwu.

Pozdrawiam. 

PS. Rowniez jestem zapisany


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

oto poprawny link: http://wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/digitalcare

 

przypadkowo podalem link do uczestnikow. aktualnie jest 6 osob. potrzebujemy jeszcze 4. licze na was.

pozdrawiam


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Witam. Dołączyłem się do pozwu.

Dzisiaj dostałem informację, że nie wymienią pękniętej szybki w iphonie7, bo tel miał kontakt z cieczą. Telefon był w 100% sprawny i jedynym moim oczekiwaniem była wymiana pękniętej szybki, a nie serwis całego telefonu. Jedyne rozwiązanie to dopłata 940zł do nowego lub zwrot urządzenia. Nie mam potrzeby kupowania nowego iphone skoro mam działający w 100% telefon.

Oszuści i tyle.

Liczę, że się uda coś wskórać przeciwko tej firmie...

Pozdrawiam


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Witam czy są jakieś wyniki tego pozwu zbiorowego?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

U mnie dziś to samo dopłata do nowego urządzenia 941, 85 mimo że wyświetlacz był cały tylko obudowa przednia pęknięty. Połączyłam do pozwu  zbiorowego 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

To jakas masakra , generuja dodatkowe koszty a z 7 dni roboczych na naprawe robi sie miesiac ....

 

zapytalem kiedy bedzie naprawiony moj tel . uslyszallem .... nie wiem nie bede Pana wprowadzac w blad ....

 

wiec moga naprawiac ile im sie podoba , nie mamy prawa wiedziec ile !!!!!!

 

 

Odradzam takie ubezpieczenia tym bardziej ze Orage umywa rece od tego ..

 

Ja przenosze moje 6 nr do innej sieci ... pozdrawiam wszystkich poirytowanych takim sposobem zalatwiannia spraw 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Nie polecam firma naciagacze zostawilem mojego huawei na wymiane wyswietlacza miesiac ani telefonu ani informacji. Co z telefonem po miesiacu dzwonia do mnie mowiac ze telefon jest zalany aparat nie dziala wyswietlacz nie dziala tylna obudowa znoszczona .Jakim cudem dalem im telefon z ubitym wyswietlaczeem. Chcieli do naprawy 400zl dodatkowo wychodzilo by 1200 zl haha poszedlem do serwisu huawei po sprawdzeniu tel nie byl zalany aparat przod tyl dziala. Glosnik dziala. Jedyny defekt wyswietlacz ktory wymienili mi za 250zl w jeden dzien .Masakra nie polecam tej firmy unikajcie jej i nie placcie ani grosza naciagacze psuja renome orange. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Za 5 dni minie 2 miesiące od momentu przyjęcia przez nich zgłoszenia. Na infolinii nie wiedzą ile to jeszcze potrwa ani dlaczego tak długo. Nie polecam tej firmy. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Poszlam do Rzecznika Praw w tej sprawie. Bede pisac pozew do Sadu.