Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange zagranicą

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange zagranicą

Hej, czy wszystkie pakiety (smsy, rozmowy, internet) aktywne w Polsce będą działały tak samo zagranicą? Konkretnie w Hiszpanii. Mam włączony roaming.
Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange zagranicą

Nie działają. Są oddzielne pakiety na kraj, a oddzielne na roaming.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange zagranicą

Działać mogą, ale używanie może się z dodatkowymi opłatami. Poczytaj turaj: http://www.orange.pl/kid,4002412976,id,4002768574,title,Roaming-Orange-Travel,helparticle.html


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange zagranicą


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange zagranicą

Nie działają. Są oddzielne pakiety na kraj, a oddzielne na roaming.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange zagranicą

Generalnie nie jest jasne jakie pakiety masz na myśli... w ramach umowy - abonament, czy może masz "telefon na kartę"... ale cennik usług roamingowych zawiera informacje dla różnych planów taryfowych.

 

Więcej cenników jest na dole strony z pierwszego linku, jest też tam Cennik usług w roamingu dla klientów indywidualnych ofert na kartę  i cenniki dla abonamentowców: 

 

Cennik usług w roamingu dla klientów indywidualnych ofert na abonament, którzy zawarli umowę do dnia...

Cennik usług w roamingu dla klientów indywidualnych ofert na abonament, którzy zawarli umowę od dnia...

 

 

formatka tnie linik - w obu cennikach są daty - w pierwszym do dnia 21.07.2016 roku w drugim po dniu 22.07. br.

Anonim

Nie dotyczy

Orange zagranicą

Tak jak pisze Piotrekk85 pakiet krajowe działają tylko na terenie RP.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange zagranicą

@Bułkazmasłem może dopowiesz jakie pakiety masz na myśli? W razie wątpliwości warto skontaktować się z BOK np. przez Mój Orange, gdzie u dołu ekranu masz ikonę połączenia - rozmowa darmowa. Możesz też skorzystać z Chata.