Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wprowadza ludzi w bład

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Nie polecam, salon wprowadza ludzi w błąd, naliczają SMS płatne choć ich nie otrzymuje , tak samo stacjonarne polaczenia, pani z Orange powiedziała że są one w ofercie, NIE POLECAM


PS. Jak ktoś też ma takie kłopoty proszę o kontakt
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Osobiście podszedłbym do salonu, konkretnie do pracownika z którym podpisywałeś umowę, choć tu gwarancji rozwiązania problemu nie będzie, ale jeżeli twierdzisz że w umowie nie widnieje żaden zapis odnośnie Twoich roszczeń, dziwi mnie stanowisko OPL...ktoś, gdzieś ewidentnie zawalił sprawę...trzeba teraz tylko ustalić kto 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange wprowadza ludzi w bład


krzysiu-_7829 napisał(-a):
Nie polecam, salon wprowadza ludzi w błąd, naliczają SMS płatne choć ich nie otrzymuje , tak samo stacjonarne polaczenia, pani z Orange powiedziała że są one w ofercie, NIE POLECAM


PS. Jak ktoś też ma takie kłopoty proszę o kontakt

@krzysiu-_7829  reklamowałeś niesluszne naliczenie opłat za nie?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

@krzysiu-_7829, możesz podać więcej szczegółów? Jakie sms-y Twoim zdaniem są naliczane i jakie połączenia na stacjonarne? Warto w tym przypadku przejżeć dokładnie umowę i jeżeli jest tak jak piszesz, złożyć reklamację do BOK.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Tak reklamowałem

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Dostałem fakturę 250,99 choć powinien 80 zł naliczyło SMS 80 złoty i 60 zł za rozmowy stacjonarne choc zostałem poinformowany że są one za darmo

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Otrzymałeś odpowiedź? Co odpowiedzieli? Czy to było przedłużenie umowy czy nowa...jaka taryfa? Mało szczegółów... Często przy przrdłużeniu umowy tak jest jak nowe zasady nie zaczęły obowiązywać...

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Że muszę zapłacić, bo pani z Orange wszystko dobrze niby dobre wszystko powiedziała, chcę zerwać umowę nie mogę bo nie chcą stracić klienta

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Nowa taryfa dla czterech osób żadnych płatnych SMS nie otrzymuje ale oni naliczyli

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Upieram się by sprawdzić ponownie treść umowy. Reklamacja składana byla w BOK czy w salonie?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Sprawdziłem, wszystko w porządku. Przez internet reklamację.