Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Open zasady naliczania


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Orange Open zasady naliczania

Witam. Mógłby mi ktoś wyjaśnić zasady naliczania rabatu Orange Open , w tej chwili posiadam usługę Orange Love ( telefon, internet, telewizja, komórka) rozumiem , że jest to liczone jako jedna usługa oprócz  tego posiadam jeszcze internet mobilny oraz drugi abonament komórkowy co daje mi trzy usługi, rabat jaki został mi naliczony wynosi 10 zł czyli za dwie usługi. Chyba , że Orange Love nie jest wliczane do rabatu.

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange Open zasady naliczania

Jeżeli posiadasz OrangeLove TV i dodatkowo dwie usługi mobilne w ramach rabatu Orange Open II powinieneś otrzymać 30 zł. Pod warunkiem, że Internet mobilny masz w cenie od 19.90 zł a telefon komórkowy 29.90 zł.


Najlepiej dzwoń do BOK jeżeli jest inaczej. Zweryfikują jak sytuacja u Ciebie wygląda.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 1

Orange Open zasady naliczania

Od kiedy masz Orange Love? I jakie usługi miałeś wcześniej?
Rabaty mogły się jeszcze nie przeliczyć jeśli to pierwsza faktura z nową ofertą, wg regulaminu najpóźnej od 2 okresu rozliczeniowego są one naliczane.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Orange Open zasady naliczania

Ok może sie pośpieszyłem , poczekam do pierwszej faktury ,Orange Love mam od kilku dni i na koncie zmieniła się kwota rabatu na niższą dlatego pytam


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 1

Orange Open zasady naliczania

Na wszelki wypadek upewnij się, że wszystkie usługi mobilne masz na jednym koncie abonenckim. Mogło dojść do sytuacji, że numer komórkowy w Orange Love jest na innym koncie niż druga komórka i internet mobilny, wtedy rabatu będzie 10 zł, bo będą 2 usługi mobilne. Zadzwoń do BOK przez MO i dopytaj, jeśli będą dwa konta zleć konsolidację na jedno konto i unikniesz zaskoczenia przy fakturze.