Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 28
  • 0

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody

Ok przeprosiny przyjęte.Naprawdę to było tak że reklamowałem ale już według Orange przez kilka dni oglądałem HBO i musiałem za te dni zapłacić.Nawet nie włączałem tych kanałów bo nie widziałem że mam taki pakiet.drugi raz się nie dam.

 

 

________________

Edytowałem wpis - Rafał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17883
  • 186

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody

Trochę to dziwne. Bo w moich doświadczeniach sprawa bezpłatnego okresu promocyjnego, polegającego na darmowym dostępie do pakietów poza umową, przy przedłużeniu umowy wyglądała tak, że operator sam je włączał i wyłączał.

Update.  Dodam, że nic mnie to dodatkowo nie kosztowało. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2096
  • 7697
  • 31

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody


@Adrian444napisał(-a)

według Orange przez kilka dni oglądałem HBO i musiałem za te dni zapłacić


nie według Orange, tylko według konsultanta, z którym rozmawiałeś i który mógł nie zrozumieć pełni sytuacji. Zresztą, oni podobno kłamią.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 28
  • 0

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody

Czyli co według ciebie najpewniej iść do punktu obsługi i nie rozmawiać z tymi oszustami?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2096
  • 7697
  • 31

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody

Nigdzie nie chodź, zadzwoń jeszcze raz i wytłumacz spokojnie o co chodzi. Niewykluczone, że osoba, z którą rozmawiałeś zrozumiała, że zamówiłeś świadomie te pakiety, stąd podsumowanie jakie Ci przedstawiła. A jakie widzisz pakiety i ceny w Mój Orange?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 28
  • 0

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody

Reklamacja jest przyjęta także raczej jest to wyjaśnione wyłączyli mi te pakiety.Ale jak dostanę następną fakturę to dopiero się dowiem czy jest w porządku.Z nimi nigdy nic nie wiadomo.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1280
  • 3072
  • 31

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody


@Adrian444napisał(-a)

Tak przedłużałem umowę coś było mówione o dodatkowych kanałach ale konsultant nie mówił że to będą dodatkowe płatne pakiety kanałów.Dzisiaj patrzę na Mój Orange i wszystkie pakiety jakie się da mieć w Orange tv miałem odpalone.Dzwonię na infolinię mówię babce że mam odpalone jakieś dodatkowe pakiety a ona na to że koszt tego zwiększy następną fakturę do ponad 200 zł.Chyba się domyślacie co poczułem.


przede wszystkim sprawdź umowę (podsumowanie warunków umowy) czy masz na niej wrzucone dodatkowe pakiety tv (obstawiam że nie) oprócz tego co świadomie zamówiłeś. no chyba że umowy nie czytałeś i nie wiesz co w niej jest  🙂
ja nigdy nie sprawdzam na mój orange kwot za fv która dopiero zostanie mi wystawiona za jakiś czas z prostego powodu, często na mój orange informacje są bzdurne. kolejna rzecz na infolinii tez można trafić na człowieka który sam nie wie o co chodzi haha

tak na szybko jak liczę to nawet jak by Ci włączyli wszystkie pakiety to max dochodzi 180zł a nie ponad 200zl 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 28
  • 0

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody

W umowie mam pakiet optymalny i żadnych dodatkowych pakietów.Dzisiaj rozpatrzyli reklamację nie będą mi naliczać nic za te pakiety dodatkowe.To widocznie nie wiedziała co mówi ale 180 bym też nie ścierpiał płacić 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5525
  • 22397
  • 184

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody


@PARANOJAnapisał(-a)

@Adrian444napisał(-a)

...

koszt tego zwiększy następną fakturę

...


...

często na mój orange informacje są bzdurne

...


Powiem więcej: bardzo rzadko te informacje nie są bzdurne. Mnie się chyba od dwóch lat nie zdarzyło żeby to co tam jest wyświetlane miało sens. Gdybym za każdym razem podnosił z tego powodu larum, to podejrzewam że jeszcze więcej biedy bym sobie napytał.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1280
  • 3072
  • 31

Orange włącza pakiety tv bez mojej zgody


@Adrian444napisał(-a)

W umowie mam pakiet optymalny i żadnych dodatkowych pakietów.Dzisiaj rozpatrzyli reklamację nie będą mi naliczać nic za te pakiety dodatkowe.To widocznie nie wiedziała co mówi ale 180 bym też nie ścierpiał płacić 🙂


Właściwie to pospieszyłeś się z reklamacja 🙂

Inna sprawa czy na bok-u nie potrafili wytłumaczyć że przez 30 dni masz resztę pakietów za free?

Tak czy siak temat wyjaśniłeś