Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love a przeniesieniu numeru stacjonarnego i komórkowego do innych operatorow


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51960
  • 699

Orange love a przeniesieniu numeru stacjonarnego i komórkowego do innych operatorow

Umowę na internet z telefonem stacjonarnym w Orange zakończyłem we wrześniu 2018r. Numer stacjonarny przeniosłem do fioletu, umowę na internet rozwiązałem. W tym czasie jeszcze miałem 12 m-cy na umowę OL. Usługi były łączone ze względu na zniżki.

W sierpniu 2019 r. złożyłem wniosek na przeniesienie numeru komórkowego + numeru z Internet domowy. Dodatkowo dowiedziałem się, że nie można przenieść numeru z usługi internetowej, więc po kilku dniach dodatkowo złożyłem wypowiedzenie na numer internetowy w Orange. Nie było też problemów z przeniesieniem numerów. Obecnie wszystkie numery są dalej do mojego użytku. Całą sprawę z przeniesieniem cały czas monitorowałem dzwoniąc do obydwu operatorów w celu sprawdzenia stanu przenoszenia.

W moim przypadku wszystko zadziałało prawidłowo, tak jak chciałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange love a przeniesieniu numeru stacjonarnego i komórkowego do innych operatorow

A jaki masz problem ze skorzystaniem LLU? Na jednym łączu może być jedna usługa internetowa i jedna "głosowa". Resztę rozdzielasz jak chcesz.

Jeśli chcesz mieć tylko głos w jednej a internet bezpośrednio w Orange, to trzeba wybrać LLU współdzielone. Jak obie - LLU pełne.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange love a przeniesieniu numeru stacjonarnego i komórkowego do innych operatorow

Sugerujesz, że są już podpisane odpowiednie umowy między operatorami pozwalające na skorzystanie z infrastruktury Multiplay przez Orange ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange love a przeniesieniu numeru stacjonarnego i komórkowego do innych operatorow

I jak nikt nie wie jak rzeczywiście postąpić żeby być pewnym co do prawidłowych przenosi numerów do plus i multiplay? 

A może da się już podpisać umowę z Orange na światłowód położony przez multiplay??? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51960
  • 699

Orange love a przeniesieniu numeru stacjonarnego i komórkowego do innych operatorow

Zadzwoń do BOK lub zadaj pytanie na czacie, czy Orange ma podpisaną umowę na światłowód Multiplay. 

https://www.orange.pl/view/kontakt

Dużo jest już firm, gdzie Orange może świadczyć swoje usługi na światełku innych firm, ale jeszcze sporo brakuje.