Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love Standard dla Warszawy problemy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

Witam Ekipę 🙂

Jestem nowy w Orange i mam spore wątpliwości czy moje konto ma prawidłową ofertę czy też nie.

Teoretycznie powinienem mieć ofertę Orange Love Standard dla Warszawy za 89.99 zł po zniżkach, umowa została uruchomiona na Orange Love Standard za 109.99 po rabatach.

 

Oczywiście 2 umowy odrzuciłęm (za każdym razem miała przyjśc umowa poprawiona), Orange twierdzi, że umowę podpisałem (jedyną dokumentem który podpisałem jest protokół odbioru). W momencie gdy był instalator, przekazał mi informację, że wystarczy to podpisać jako odebranie sprzętu i oni załatwią resztę.

Powstało zgłoszenie naprawcze, w którym umowa powinna zostać poprawiona, niby mam sms, że zostało to poprawione - nadal nie podpisałem właściwej umowy (kurier ma przyjechać ponownie).

 

Prawde mówiąc - nie pytam czy umowa jest aktywna czy też nie, chcę uzyskać informację - najlepiej od użytkowników Orange z promocja dla Warszawy - czy po zalogowaniu na własne konto widzicie usługę:

Orange Love czy też Orange Love dla Warszawy i czy też macie właściwą kwotę na abonamencie?

U mnie widnieje 120 zł - po zniżkach 10.02 więc wychodzi 109.98, dodatkowo mam naliczona opłatę aktywacyjną.

 

W BOK - dostaję informację, że tak zostanie ale będę miał korekty faktury, dla mnie to dziwnie wygląda i tak nie powinno być i jakoś w to nie wierzę niestety.

 

Dziękuję za sugestie

orange love issue.JPG

 

 

28 ODPOW. 28

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51960
  • 699

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

Jaką opłatę masz na fakturze?

U mnie też było tak ze zniżkami. Na Mój Orange była stawka standardowa, na fakturze pomniejszona o przyznany rabat. I tylko tak było w ofercie Orange Love.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

Niestety z poziomu serwisu www nie widać wszystkich rabatów/korekt itp. Musisz pobrać pdf z fakturą lub zaczekać na jej wystawienie. Rabaty podpinane są ręcznie do rachunku.

Co do procesu reklamacji, nikt z poziomu forum nie udzieli Ci informacji wymagających dostępu do zaplecza. W razie wątpliwości, skontaktuj się ponownie z BOK.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

Witam

Czy Jesteś pracownikiem Orange czy klientem?

 

Chcę mieć pewność, że mam prawidłową promocję, każdy z BOK informuje, że rabaty będą dopięte na fakturze, ale muszę mieć pewność. Mam 2 dni na rozwiązanie umowy, faktura pojawi się po 26 listopada - wtedy nie będę mógł już zrezygnować.

Proces reklamacji przeszedl pozytywnie - dostałem sms "przepraszamy za brak wlasciwej promocji w umowie o swiadczenie uslug i Orange Love - zlecilismy wysylke poprawnych dokumentow"

 

No i przychodzą dokumenty nie poprawne więc o co chodzi? Wierzyć czy nie wierzyć - oto jest pytanie

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

Klientem. Pracownicy Orange i tak nie udzielą Ci na publicznym forum żadnych indywidualnych danych.

 

Osobiście nie uznałbym rozpatrzenia reklamacji za pozytywne. Zlecenie wysyłki dokumentów nie jest równoznaczne z zawarciem umowy. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51960
  • 699

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

@PiKey też miałem takie obawy. U mnie faktura była wystawiona zgodnie z promocjami, które otrzymałem.

Do Ciebie należy wybór, jak zrobisz.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

@ketrasaArtur 

@Piotrekk85 

A jakie macie zapisy po zalogowaniu na konto? Takie jakie powinny być?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51960
  • 699

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

W aplikacji Mój Orange i na stronie www miałem ceny standardowe bez zniżek. Na fakturze była już cena ze zniżkami.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

@ketrasaArtur Czyli również masz Orange Love Standard dla Warszawy? Na stronie www masz ceny standardowe bez zniżek - czyli jak u mnie na dodanym zdjęciu? (Orange Love).

A na otrzymanej fakturze uwzględniono wszystkie zniżki tak?

 

Dziękuję za informacje


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51960
  • 699

Orange Love Standard dla Warszawy problemy

Nie, nie korzystam z tej oferty. Miałem kiedyś OL, w którym dostałem zniżki. Sytuacja wyglądała identycznie jak u Ciebie. Ceny standardowe w MO i na www, natomiast na fakturze były już ze zniżkami. Podobno w Orange to taki standard, nie wiedzieć czemu.