Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Multibox - email

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

Orange Mulibox - email

Ja tylko nadmienię, że mam multibox do numerów stacjonarnych (pstn). Jest mail. Menu sms jest dostępne, ale nie można nic wysłać, a menu mms jest całkowicie niedostępne.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Orange Mulibox - email

Kurcze męczy mnie ten multibox, bo cały czas nie mam pewności.

To prawda, jak dobrze pamiętam rejestrowałem się na orange.pl pod nr telefonu komórkowego.

Jak zrezygnuję z abonamentu i przeniosę się do Orange Flex to przecież konto zostaje na orange.pl

Bo dalej ma inne usługi jak neostradę i telefon stacjonanry.

Zresztą jak dobrze pamiętam poczta została przeniesiona na nową platformę Orange Office, i do poczty mogę zalogować się przez tą stronę: https://poczta.orange.pl/

A czy ktoś wie, jak zrezygnuję z abonamentu komórkowego to dostanę jakieś info o usunięciu poczty?

Miał ktoś podobną sytuację, czy po prostu bez ostrzeżenia?

Zakładając jednak, że po rezygnacji a abonamentu stracę pocztę, to czy będę mógł ewentualnie ją uruchomić ponownie (założyć jeszcze raz na tych samych aliasach) mając nadal usługi w Orange (neo i telefon)?

A może ktoś z Orange mógłby tak zrobić by poczta została i została podpięta do moich innych usług?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22232
  • 183

Orange Mulibox - email

@SnakeTS: a próbowałeś spytać o to na czacie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32380
  • 36504
  • 1369

Orange Mulibox - email

Zgodnie z regulaminem konto będzie skasowane gdy przejdziesz do flex. Ze względów technicznych nie zawsze jest to proces natychmiastowy, ale bez prawa do reklamacji.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Orange Mulibox - email

@SnakeTS  i masz czwartą (taką samą) odpowiedź na Twoje pytanie że jak przejdziesz do Flex konto zostanie skasowane.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Orange Mulibox - email

Tak, zamykam temat.

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc.

Czyli... przedłużę sobie umowę... chociaż co do nowych ma sporo uwag (Flex wychodzi korzystniej, a nawet oferta na kartę) ale to inny temat.