Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LoVe bmt

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange LoVe bmt

Hej,

 

Long story short - w lipcu przedłużyłem OL. W październiku musze zmienic mieszkanie - pod nowym adresem brak możliwości technicznych. Sklep pokazuje ze tylko mobilny i tv sat. Swiatlowod jest, ale innej firmy. Chce zostawic nr telefonu bez zmian. Czy istnieje szansa ze w miarę dojdziemy do porozumienia? Np zmigruje na love lte mini (tel + mob)? Czy wtedy nie zapłacę kary? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LoVe bmt

Jeśli nie ma możliwości technicznych na usługi stacjonarne pod nowym adresem, to obecnie nie umożliwia bezpłatnego rozwiązania umowy. Usługi będą świadczone pod starym adresem. Ew. po złożeniu wniosku o przeniesienie usług jest możliwość podpisania nowej umowy na internet mobilny (domowy).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LoVe bmt

Jeśli nie ma możliwości technicznych na usługi stacjonarne pod nowym adresem, to obecnie nie umożliwia bezpłatnego rozwiązania umowy. Usługi będą świadczone pod starym adresem. Ew. po złożeniu wniosku o przeniesienie usług jest możliwość podpisania nowej umowy na internet mobilny (domowy).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange LoVe bmt

Dzięki, ale nie do końca rozumiem. Jeśli złoże wniosek o przeniesienie (bo chcę być nadal klientem), i oczywiście wiem, że nie ma na nowym adresie możliwości usług stacjonarnych, to Orange samo zaproponuje migrację na plan mobilny? Ale wtedy to bedzie tylko telefon internet? Co wtedy z karą umowną? Na teraz to ok 3700 zl.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LoVe bmt

To już pracownik, który będzie "obrabiał" wniosek zaproponuje Ci tzw. usługę alternatywną. Nie płacisz kary, ale zwykle trzeba wziąć nową lojalkę (a nie wystarczy kontynuować długości obecnej umowy).

Info jest na stronie https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-adresu-instalacji-uslugi-stacjonarnej - punkt 4

Nie wiem dokładnie jaki wariant będzie do wyboru, bo nie wiem jaki masz Love (4w1 czy 2w1?).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange LoVe bmt

Aktualnie jest 4 w 1


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LoVe bmt

To najprawdopodobniej będzie oferta internet mobilny+tv sat+ komórka lub internet mobilny+komórka. To też zależy czy pod nowym adresem jest możliwość podłączenia sat.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange LoVe bmt

Rozumiem, ma to sens. Od czego zależy możliwość instalacji TV sat? Zgoda współwłaścicieli budynku (segment)? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LoVe bmt

Od szeroko pojętych możliwości technicznych. Np w niektórych blokach spółdzielnie nie pozwalają montować anten.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange LoVe bmt

@Mszymanskix montaż sat zależy o możliwości umiejscowienia anteny, tak, aby nie byłą zasłonięta innymi budynkami, drzewami itp. Antena musi być skierowana na południe. Jeżeli Ty jesteś właścicielem segmentu, to od Ciebie zależy, gdzie zamontujesz antenę. Jeżeli dzierżawisz, to musisz mieć zgodę właściciela.

Jeżeli chodzi o zmianę umowy, bo pod obecnym adresem nie można świadczyć usług stacjonarnych, to najczęściej Orange pozytywnie rozpatruje takie sprawy. Kary umownej wtedy nie ma, okres lojalki liczy się od początku. Nie jest kontynuowany.