Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LTE


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Dot. Orange LTE

Wydaje mi się, że to oznaczenie lokalnego dostawcy danych, z którym Orange nawiązało współpracę (...). Czyli po prostu Orange nie korzysta tylko ze swojej infrastruktury 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Dot. Orange LTE

To jest jasne, że Operatorzy współpracują ze sobą i udostępniają sobie nadajniki 😉 moim zdaniem nie jest to zaskoczeniem 😉 

A kolejna sprawa, że to może być również taki telefon. Niektóry pokazuje 4G a inny zamiast tego pokazuje LTE. Możliwe że u ciebie jest to Orange LTE. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Orange LTE

Widzę że niektórzy z Was mają zawrotne prędkości. U mnie w bloku od niedawna mam FTTH i czekam aż mi wygaśnie umowa z obecnym operatorem 😜 Ja nie mam się czym chwalić. 30 mb/s wystarcza na domowe warunki, ale.......


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Orange LTE

@Anonim, nie rób nam tego! To wątek o internecie mobilnym. Gdy będziesz mieć Światłowód to nie waż się tu wklejać wyników, bo popsujesz całą zabawę! 😉 Wiesz, to tak, jakbyś na wyścig (skądinąd świetnych) MINI Cooperów S przyjechał Lamborgini i jak gdyby nigdy nic zapytał "- Pościgamy się?" ;-)))

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange LTE

Podpowiedzcie mi proszę, czy Orange oferuje internet LTE w trybie "przetestuj"?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange LTE

Tak, ale tylko w salonie jest oferta na próbę.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Orange LTE

@Krzysztof018a, @ManMoon, to nie tylko u Was. Nie wiemy dlaczego SpeedTest czasami przedstawia Orange jako brytyjską sieć EE, ale to nie wpływa na wyniki i wszystko jest ok 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

zaięg full, siła sygnału -51dBm, nadajnik ok.1.5km brak przeszkód.

http://www.speedtest.net/result/5582190372.png

wynik słaby .....


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

Kowary dolnośląskie
Screenshot_2016-08-28-22-29-20.png

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

a tak swoją drogą można gdzieś znaleźć mapę zasięgu lte+??? czy jeszcze orange nie wystartowała oficjalnie z tym pasmem ???