Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LTE


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

dokładnie

 

TUTAJ ARTYKUŁ


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

Dodam że na tym samym nadajniku w plusie miałem 70mb/s......więc sobie poprawiłem!.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

No u mnie szału niestety nie ma. Mieszkam dość blisko centrum Gdańska i nie rozumiem tak małych prędkości. Będę jeszcze testować.
Screenshot_20160929-143757.png

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Orange LTE

Do przyjemnego i gładkiego korzystania z internetu wystarczy, ale rzeczywiście szału nie ma 😉 @Bagienko, a jaki masz model telefonu?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

@Artur sprawdzałam w kilku lokalizacjach, oddalonych od siebie kilka kilometrów i jest bardzo podobnie, porównując do wyników na screenie. Posiadam OnePlus 3, A3003, czyli wersję europejską - obsługuje "nasze" pasma LTE. 😉 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

Dajcie sobie spokój z tym sprawdzaniem, prawda że orange da wam tyle ile będzie chciała. O tooo cała prawda, a najlepsze jest to że jak chcesz korzystać w godzinach od np. 17 18 to jest żenada,  to kiedy korzystać? od 23 i do 14. To ja się pytam, po co taki internet? fuuu..... koniec umowy i bye. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Orange LTE

Na razie jeden w Wawce, ale i może nasze dzieci doczekają się i na wsiach 🙂

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-ruszyla-najszybsza-mobilna-stacja-bazowa-w-polsce,2,3,3736...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Orange LTE

Jakoś ostatnio mi nie po drodze, ale może w weekend uda mi się tam zajrzeć to wrzucę tu moje wyniki ze speedtestu. Studentów będzie mniej to powinno być spoko 😄


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Dot. Orange LTE

A ja mam tak o każdej porze dnia i nocy: http://www.speedtest.net/my-result/5772276402 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Dot. Orange LTE

dzisiaj w Karpaczu "Łapałem" LTE+ . nie mogłem zlokalizować BTSa bo zasięg był w granicach 2-3 kresek non stop.