Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za roaming mimo posiadania pakietu

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Opłata za roaming mimo posiadania pakietu

@Cani potwierdzam co napisał @Piotrekk85. Kiedyś miałem sytuacje połączenie transmisji danych z sieci białoruskiej. SMS o zalogowaniu w roamingu przyszedł po wyczerpaniu środków z konta. Złożyłem reklamację, operator przeanalizował i jednorazowo zwrócił środki na konto. Niestety można to wykonać tylko raz w historii numeru.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Opłata za roaming mimo posiadania pakietu

Dostałem tylko raz sms  po stronie Szwedzkiej i żadnego więcej sms-a nie dostałem. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Opłata za roaming mimo posiadania pakietu

@Cani składaj więc reklamację, powołaj się na brak informacji SMS-em o zalogowaniu do sieci roamingowej. Za każdym razem jak jest kraju roamingowego, przychodzi SMS z informacją, tu go nie dostałeś.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Opłata za roaming mimo posiadania pakietu

@ketrasaArtur  dzięki za info. Reklamacja złożona  i nawet nie musiałem  długo czekać bo po kilku minutach dostałem info że reklamacja uznana. Szkoda tylko że musze najpierw całość opłacić a oni mi obniżą kolejne 2 faktury. No ale  ważne że uznane. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. 

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za roaming mimo posiadania pakietu

Fajnie, że tak sprawnie się udało załatwić 👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Opłata za roaming mimo posiadania pakietu

@Cani przypilnuj te faktury, bo czasami potrafią zrobić po opłaceniu korektę obecnej zrobić, potem następna wystawią normalnie, a na koncie będzie nadpłata. W ogólnym rozrachunku będzie się zgadzało, ale czasami Orange lubi mieszać. Sam kilka razy dałem się złapać na takie zmiany faktur.