Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

burebusek "mam neostradę i jeżeli problem dotyka łącza internetowego, co widzę po ikonce na PC, to telefon mi działa i przez 19393 zgłaszam bez problemu"

Mam LOVE, telefon działa po VoIP, wiec jak awaria internetu to i telefon nie działa - nigdzie nie zadzwonisz i tak właśnie miałem. Wtedy tylko sąsiadka 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opłata za kontakt z BOK

@bluesmanniak Albo appka Orange VoIP ... ze smartfona, który ma internet niezależny od tego w usłudze OLove... po spełnieniu warunków o których pisałem wcześniej. Appka zestawia połączenie nawet jeśli modem np. Funbox jest wyłączony.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

Poczytałem o tej appce i słabo to wygląda, ludzie narzekają. Wolę sąsiadkę 😉 Albo mój telefon w innej sieci...

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK


bluesmanniak napisał(-a):

Poczytałem o tej appce i słabo to wygląda, ludzie narzekają. Wolę sąsiadkę 😉 Albo mój telefon w innej sieci...


@bluesmanniak, nie spotkałem jeszcze takiego, co by każdemu dogodził...chyba że sąsiadkaEmotikon: Język Nawet na pogodę można psioczyć, ale nie na pogodę duchaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Opłata za kontakt z BOK


bluesmanniak napisał(-a):

Poczytałem o tej appce i słabo to wygląda, ludzie narzekają. Wolę sąsiadkę 😉 Albo mój telefon w innej sieci...


ludzie narzekają - mało użytkowników, Orange nie poprawia, bo mało użytkowników - zaklęty krąg.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Za połączenie z BOK przez aplikację Mój Orange naliczyło mi prawie 2 zł opłaty. Więc niestety skończyło się "bezpłatne". Ehhhh

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@AniaL, ale miałaś info, że płatne? Powinno być.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Miałam, więc reklamować nie mam co. Ale chwalili się kiedyś że przez aplikację bezpłatnie będzie. Zmienili jednak. Nie chciało mi się iść do salonu więc zapłaciłam za kontakt. Ale fakt, że nie czekałam jakoś  długo więc nie wyszła jakaś duża suma. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opłata za kontakt z BOK


AniaL napisał(-a):

Miałam, więc reklamować nie mam co. Ale chwalili się kiedyś że przez aplikację bezpłatnie będzie. Zmienili jednak. Nie chciało mi się iść do salonu więc zapłaciłam za kontakt. Ale fakt, że nie czekałam jakoś  długo więc nie wyszła jakaś duża suma. 


@AniaL a nie mogłaś zrobić tego przez Czat? zdaje się, że jest to jeszcze bezpłatne.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Staram się załatwiać większość spraw przez czat ale zdenerwowali mnie dodatkową pozycją na fakturze i nie mogłam dojść do tego o co chodzi bo wcześniej nie było takiej pozycji. "Telewizja Mobilna" której nigdy nie uruchamiałam i nie korzystałam. I dlatego wolałam jednak kontakt głosowy. Emotikon: Bardzo szczęśliwy