Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

A od kiedy kontakt przez Mój Orange jest płatny? Mi również naliczyło opłatę, ale nie dostałam żadnej informacji. 

Teraz próbuję skontaktować się przez czat, ale od 30 minut zero odpowiedzi, tylko automatyczna żeby czekać.

Uważam, że powinna być bezpłatna, szybka droga kontaktu, tym bardziej, że jeśli mój kontakt jest spowodowany błędem operatora, to dlaczego mam płacić za złożenie reklamacji poprzez naliczenie opłaty za połączenie?

Orange, co się dzieje???


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Po ostatniej aktualizacji MO kontakt z BOK jest płatny Smutny kot


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

Taki model biznesowy - zapłać a potem udowodnij, że kontakt był uzasadniony błędem operatora to ci zwrócą. Im większa firma, większy "przerób" klientów tym większa pokusa by tak sposób wprowadzić. No i wprowadzili...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

A najlepiej nie dzwoń i nie zadawaj problematycznych pytań. Szczęśliwa kobieta


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Też stwierdzam że jest to nie w porządku. Jeszcze nie dawno można było zadzwonić z aplikacji mój orange za darmo. Dzisiaj już się orange pochyczył i nalicza. Dlatego jestem na tej stronie. Ile razy jestem na swój koszt połączony i albo połączenie zostanie zerwane albo porostu nikt się nie odezwie przez pół godziny i ja mam za to wszystko płacić !! Bardzo nie uczciwie. Myślę o zerwaniu umowy właśnie za to nie uczciwe postępowanie.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Wiech507, nie wiem, jak jest traktowane oczekiwanie na faktyczne połączenie, ale w tym przypadku najuczciwiej byłoby naliczanie od momentu połączenia z konsultantem. Jak już kiedyś na forum wspomniano, operator nie jest instytucją charytatywną, więc model biznesowy u każdego podmiotu jest oparty na generowaniu zysków. Tak jest na całym świecie i jeżeli płaci się za faktyczną usługę, a nie  także za "wieszanie się na słuchawce", jest to podejście fair playEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Opłata za kontakt z BOK

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Moj-Orange/thread-id/3463/page/4#U6283... - tutaj można przeczytać dlaczego połączenie jest płatne. Zawsze można na czacie bezpłatnie się skontaktować pod adresem www.orange.pl/kontakt

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Jeszcze są tacy operatorzy co nie pobierają takiej opłaty, żeby tylko nie zaczęli naśladować takich praktyk.

Ba nawet jak klient zgłasza, żeby oddzwonili to nie oddzwaniają to taki szczyt oszczędności.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Opłata za kontakt z BOK

powiedz mi, kazde zgloszenie/rozmowa czy to przez panel zgloszeniowy czy to przez czat podejmuje czlowiek, tak? taki sam pewnie ktory siedzi na sluchawce(?).

wiec koszty generuja sie tylko po stronie infolinii? to ze zadzwonie na infolinie i to ja bede inicjatorem poleczenia orange cos kosztuje? orange traci na tym ze do niego dzwonie?
nie wiem ile kosztuje utrzymanie bok i tez nie wiem ile kosztuje obsluga zgloszen czy czat. ale wiem jedno ze i to i to kosztuje.
ja mam dwie teorie na temat oplat za kontakt z bok.

pierwsza to zysk a druga to zniechecic wlasnie klienta do kontaktu

 

kierunek jest jeden.

wszystko przekierowac na www. sprzedaz, obsluga posprzedazowa. WIRTUALNY ŚWIAT


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Ale czy jest wirtualny świat w Orange na dziś? Wirtualna Ewa ukryta i dawno nieaktualna. Nowe mój Orange w powijakach (niebawem będzie rok). Wraca stare - kontakt z osobą...