Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

OK, ale jak wtedy z opłatą za te dzwonienie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Nie ma, tylko ew. koszty danych za "komórkowy internet".

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opłata za kontakt z BOK


Piotrekk85 napisał(-a):
Polak potrafi kombinować - zatem instalujemy aplikację Orange voip, logujemy się na ten numer i dzwonimy na błękitną przez voip 😄

Tylko do tej aplikacji potrzebujemy hasła... jeżeli wcześniej go nie pozyskaliśmy, bo w dokumentach (wyciąg z umowy) gdzie są loginy, piny i inne rzeczy tego hasła nie ma, na e-mail sami z siebie też nie wysyłają... Ćwiczyłem na sobie.

 

A co do kosztu, to raczej w ramach umowy na telefon stacjonarny VoIP, o ile mamy go świadczonego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

A czy to jest potrzebne? możliwość zgłoszenia usterki powinna być bez logowania na portalu. Przecież do tego nie jest potrzebna weryfikacja, a nie zabawa w hasła i inne takie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opłata za kontakt z BOK


Piotrekk85 napisał(-a):
A czy to jest potrzebne? możliwość zgłoszenia usterki powinna być bez logowania na portalu. Przecież do tego nie jest potrzebna weryfikacja, a nie zabawa w hasła i inne takie.

@Piotrekk85 jeśli odnosisz się do mojego posta.... to wyjaśniam, że aplikacja Orange VoIP, o czym nie razu już tu na forum pisałem, jest przydatna gdy chce się odbierać rozmowy, albo wykonywać połączenia jakby ze swojego numeru stacjonarnego, poprzez smartfon, ale trzeba się do niej zalogować na swój numer stacjonarny, który jest świadczony w technologii VoIP; a żeby się zalogować trzeba wpisać hasło... które wg. dokumentów - wyciąg z umowy "przesyłane jest na e-mail", tylko że ja takiego nie dostałem, dopóki nie połączyłem się z BOK i mi go nie podano telefonicznie, niby w trybie wygenerowania nowego.

 

Natomiast co do Twojego poglądu iż "możliwość zgłoszenia usterki powinna być bez logowania na portalu" w zupełności się zgadzam... warunek jest taki, że osoba u której jest jakaś usterka, ma dostęp do internetu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Wystarczyłaby prosta apka z lokalizacją, nawet nie trzeba numeru usługi.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

Ale czy na pewno nie ma kosztów? Przecież dzwonisz "jako" numer stacjonarny (w innej technologii połączenia, ale udajesz stacjonarny) a połączenia z takie na blueline jest płatne, więc?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opłata za kontakt z BOK


Piotrekk85 napisał(-a):
Wystarczyłaby prosta apka z lokalizacją, nawet nie trzeba numeru usługi.

Może, ale wcześniej podałeś apkę Orange VoIP, a co do innych "prostych", o których teraz piszesz, nie znam ich możliwości... więc się nie wypowiadam.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK


bluesmanniak napisał(-a):

"ale nie opowiadaj, że mając usługi z Love, ze stacjonarnego nie można zgłaszać. Sprzeczność sama w sobie." - chyba nie zrozumiałeś problemu. Jeśli mam awarię internetu, a stacjonarny jest po sieci to telefon też nie działa, prawda? 🙂


@bluesmanniak, mam neostradę i jeżeli problem dotyka łącza internetowego, co widzę po ikonce na PC, to telefon mi działa i przez 19393 zgłaszam bez problemu. Problem jest dopiero, gdy dotyka grubszej awarii na linii telefonicznej. Tutaj się zgodzę, że trzeba korzystać z kogo? Kto obsłuży lepiej jak nie sąsiadka? Emotikon: Mrugający

@Piotrekk85 i @bluesmanniak,  na 19393 samo zgłoszenie braku internetu u mnie jest bezpłatne. Lektor podpowiada i system sprawdza łącze, a jeżeli to jest prawda, to lektor prosi o numer kontaktowy. Całą procedurę wykonuję tonowo i na komórkę dostaję smsa. Pokazywałem wcześniej screeny, na których widać brak opłaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Dzwonienie z aplikacji do voip z numerów z Funpacka na błękitną - nie powoduje opłat na numerze stacjonarnym.