Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

Aby na pewno czat dzisiaj działa? Mam problemy z połączeniem.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Kierus57U mnie działa połączyłem się w  4 min


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Z tym całym pożal się 510 100 100 jak zwykle robi się ludzi w bambuko.

Nic mnie tak nie wkurza jak jakieś opisy z gwiazdkami, z niedomówieniami, coś gdzieś między wierszami, doczytaj sobie na n-tej podstronie zagrzebanej w 20 podgałęzi, piątego menu po lewej stronie, w siódmym rozwijanym menu - choroba współczesnych wykolejonych czasów.

Wchodząc na dział kontakt orange, mamy wkurzający, nic nie mówiący zapis: zgodnie z cennikiem operatora

Którego operatora? Orange? Operatora z którego dzwonię? Nie można kawę na ławę wyłożyć, ile i za co? Podlinkować? I dlaczego tak drogo?

Najgorsze w tym wszystkim jest, że wszelakie strony www sprawdzające przynależność numeru do operatora, identyfikują ten numer jako najzwyklejszą komórkę orange.

Człowiek widzi, że to jakiś numer orange to dzwoni, a potem ciśnienie podniesione.

Wynika z praktyki, że bez względu skąd dzwonimy to nas wali po kieszeni 29gr za każde pierwsze kilka minut, a że rozmowa przeważnie trwa z 15 minut to przywali nam 1,50zł. I jak tu już przedmówcy pisali, ma jeden z drugim darmowe połączenia na stacje i komórki w Polsce "darmowe", dzwoni i potem szok, ktoś mi ośmielił się naliczyć kasę za połączenie z tym wyglądającym jak komórka numerem.

Tak ciężko napisać w kontakcie, że połączenie taryfikowane tyle i tyle i koniec niedomówień.

Niech w końcu łaskawie ktoś poda, która to ponoć taryfa i u jakiego operatora zapewnia połączenie za 0zł z tym numerem? Bo wg moich ustaleń nie ma takiej taryfy i zawsze to połączenie jest ekstra płatne - co jest wizytówka beznadziejną.

Skoro naliczają to powinno być przed zestawieniem połączenia słyszalne w słuchawce "to połączenie jest taryfikowane 29gr/min i bije skarbonka do max 1,50zł, jeżeli nie wyrażasz zgody rozłącz się"

Zgodnie z tabelką

http://www.orange.pl/kid,4000377645,id,4004080404,title,zmiana-w-naliczaniu-oplat-za-polaczenia-z-in...

Ale to by musiał ustawodawca odgórnie klepnąć, aby skończyło się wprowadzanie ludzi w błąd i liczenie na to, że może nie zauważą.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Opłata za kontakt z BOK

@triak, Polecam kontakt przez CZAT po zalogowaniu się na swoje konto w Mój Orange. W ostatnich dwóch dniach korzystałem bez dodatkowych kosztów i rozwiązałem swoje problemy. Można także połączyć się bezpłatnie przez Aplikację Mój Orange.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Opłata za kontakt z BOK

triak prosisz nas o rzecz, na którą nie zawsze mamy wpływ. Prywatnie korzystam sobie z Plusa, bo usługi Orange znam. Tam połączenie mam bezpłatne. Tak samo jest z Plusem, jak dzownię do nich, to biorę komórkę z Orange, wtedy mam bezpłanie. Od znane wszystkim kombinatorstwo.

Wchodząc na stronę z kontaktem łatwiej jest podać właśnie takie zdanie, bo każdego zastanowi, czy ma bezpłatnie czy nie. Jak zainteresuje, to sprawdzi w cenniku. Przechodząc na tą stronę, ktoś potrzebuje raczej szybkiego kontaktu, nie chce się zastanawiać i pamiętać jaką to on ma taryfę. To takie moje osobiste zdanie. Zawsze można bezpłatnie z czatu skorzystać.

Lektora nie można dodać, bo by za długo trwało. W starszych abonamentach i obecnie na kartę, jest te 29 gorszy za minutę, a maksminum 1,50zł za całą długość rozmowy. Od Smart Planu Halo II i Smart Planu Multi II jest to 29 gorszy za minutę. Samo wypowiedzenie tego, by trwało by pewnie z minutę i każdy by się denerwował, że za to płaci. Nie mówię nawet o planach biznesowych, bo ich też nie znam. Plus stacjonarne. Dlatego odniesienie do swojego cennika, który dostaje z umową, moim zdaniem jest wystarczające. Natomiast co do operatorów innych się nie wypowiem, bo to każdy w swoim cenniku powinien sprawdzić.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 39
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Wojcieszko, jak Ciebie czytam to mi Ciebie żal. Jakie wszystkim znane ,,Od kombinatorstwo,,. Masz problem z wyzwoleniem się z genezy minionych czasów?. Ja jednak jestem normalnym człowiekiem i mam gdzieś twoje ,,kombinatorstwo,,. Chcesz sobie żyć w tym mentalnie chorym ,,Od świecie,, to sobie żyj. Ja chcę żyć inaczej. Jeśli w Orange musi być ,,Od kobinatorstwo,, bo ktoś tam decydujący jest z urodzenia komuchem i nie potrafi żyć inaczej to ja nie chcę mieć nic wspólnego z czymś takim... Niech on sobie i jego ludzie dalej kombinują i niech żyją sobie w swoim żenującym świecie. Ja dziękuję... Idę do normalnej firmy, gdzie nikt nie będzie robił ze mnie frajera. Niech się wzajemnie ,,wykombinują,, aż dojdą w tym do perfekcji i staną się mistrzami olimpijskimi w kombinatorstwie. Może Orange otrzyma nawet medal na olimpiadzie specjalistycznej w Rosji....

W innej firmie - z litości nie podam jej nazwy- dzwonię do biura obsługi jak normalny człowiek i nie muszę z siebie rozbić błazna - kombinatora...


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Opłata za kontakt z BOK

Zero tutaj treści merytorycznej z Twojej strony. Natomiast jestem urodzony w nowym "systemie". Powyżej od poprostu wyraziłem swoją prywatną opinie. Swoją drogą nie rozumiem narzekania na opłatę z BOK, jak jest wiele innych opcji kontaktu. Sam pracując na tej infolinii widzę wiele możliwości załatwienia sprawy poza nią. Jak chcę coś załatwić szybko, to płacę za swoją niewiedzę lub braku chęci do znalezienia czegoś samemu. Możesz też wyrazić swoją opinię i ją szanuję. Każdy ma swoje priorytety. Wiem że przez to co mam pod avatarem inaczej patrzy się na to co piszę, jednakże robię to w wolnym czasie. Dlatego mogę spokojnie napisać, że tutaj się nie zgadzam z opinią złą na ten temat, a przykłady dałem wyżej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 39
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Triak, zgadzam się z Tobą. Robią nas w ,,konia,,. Ja się zorientowałem dopiero jak otrzymałem fakturę w podwójnej wysokości i zadzwoniłem do BOK (oczywiście znów płatnie) żeby się dowiedzieć o co chodzi. I tam mnie uświadomili, że jestem standardowy frajer, którego Orange ,,doi,, bo takie ma zapisy w załączniku do załącznika do instrukcji załączonej do załącznika... Dla mnie takie działania mają krótkie nogi. Oczywiste jest, że ja, cała moja firma i moi znajomi dalsi i bliżsi nigdy nie skorzystają z oferty tej firmy. Już sprawdzam jak mogę się przenieść do innego operatora. Minie okres obowiązującej umowy i zobaczymy jak ludzie zaczną się przenosić. Ja idę tam, gdzie będę traktowany jak partner a nie jak dojna krowa...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

@nowy_klient: a jak otrzymujesz faktury, to trudno spojrzeć na załącznik do niej i sprawdzić co jest doliczone ponad abonament?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Opłata za kontakt z BOK

Podpisuję się pod tym co napisał Piotrekk85. Do tego, skoro sam widziałeś informację, że opłata zgodnie z cennikiem - do której się odwołałeś niżej - dlaczego jej nie sprawdziłeś? Napisałeś o partnerach, oni czytają umowę. Natomiast zaręczam Ci, że wszystko jest pisane taką samą czcionką i nie jest tego wielki stos papierów.