Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Piotrze, zlituj się… Czy reklamy z błędnymi opłatami dzwoniły za Ciebie? Kupowały coś przez sam fakt, że je przeczytałeś?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

A czy reklamy z lipnymi usługami same Ci się wyświetlają?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Linpe nielipne. Odróżnij proszę wyświetlanie czegokolwiek od sięgania do kieszeni obywateli metodą - delikatnie pisząc - w sposób nie do końca uczciwy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

To już z takim poziomem argumentów wystarczy czekać aż ktoś pierwszy sprzeda dom przez internet bo nie przeczytał informacji pod guzikiem... I niektórzy twierdzą, że tego nie trzeba prawnie regulować... I tak właśnie uważają posłowie...

Anonim

Nie dotyczy

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem


@Piotrekk85napisał(-a)
To już z takim poziomem argumentów wystarczy czekać aż ktoś pierwszy sprzeda dom przez internet bo nie przeczytał informacji pod guzikiem... I niektórzy twierdzą, że tego nie trzeba prawnie regulować... I tak właśnie uważają posłowie...

Oby dało się to zablokować jakoś w usługach operatora, bo może informacja o sprzedaży przyjść po fakcie sms 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Witam, ja miałem problem gdyż nie uznano mojej reklamacji. Napisałem więc poniższy tekst. Zamieszczam bo może ktoś skorzysta.

 

Nie zgadzam się z Państwa uzasadnieniem. Nadal podtrzymuje moje stanowisko i proszę o zwrot pobranych opłat. Potwierdzenie z "przypadkowego" kliknięcia w internecie bez potwierdzenia z urządzenia abonenckiego jest naciąganiem prawa. Dostęp do telefonu ma uprawniona osoba natomiast czasami aparat używany jest jako ruter wifi. Bez świadomego wysłania wiadomości potwierdzającej (SMS, MMS) lub wpisania kodu przesłanego przez Państwa uważam że usługa nie miała miejsca. Jeśli uważacie Państwo, że świadomie uruchomiłem usługę proszę o udostępnienie:

- informacji w jaki sposób zabezpieczacie Państwo swoje usługi przed przypadkowym uruchomieniem i bezprawnym pobieraniem opłat,

- wiadomości potwierdzającej uruchomienie usługi z numeru abonenckiego na który zostały naliczone dodatkowe opłaty

- historii korzystania z Państwa usług. Na bilingu musi znaleźć się data logowania do profilu, nazwa gry z której korzystano, czas korzystania przy każdorazowym logowaniu.

 

Dodatkowo informuję, że w przypadku negatywnie rozpatrzonej reklamacji z Państwa strony powyższe informacje przekazane zostaną między innymi do Urzędu Komunikacji Elektronicznej celem interwencji i zatrzymania nieuczciwych i niemoralnych praktyk od strony takich firm jak Państwa.

 

Zezwalam na wykorzystywanie powyższej treści.

Mi się udało odzyskać ponad 110 zł.

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Od Orange czy od dostawcy?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Wysłałem na 

pl@premiumdigirates.com

 

Odpowiedz dostałem na email a za kilka minut otrzymałem korektę faktury z Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Czyli do dostawcy. Od razu powiem coś co nie każdy wie. Jeśli to pierwsza reklamacja, to większość firm zwraca 100% kwoty. Przy kolejnych - jakiś inny procent. Nie ma co silić się na wiadomości. Dostawcy usług elektronicznych wolą zwrócić i mieć spokój niż tracić czas na procesy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Toś trafił kula w plot tam sami ludzie świadomie dzwonili A nie jak teraz wyskoczy okno dialogowe strony reklamy itp. ze cholerstwo ciężko zamknąć a po drugie faktura jest z orange nie od Zaplium czy innego ustrojstwa